138 komentāri

Videoreģistrators ir ierīce, kas aizsargā autovadītāju tiesības, bet valsts ierēdņi jau ir atraduši veidu, kā uz tā rēķina nopelnīt.

Videoreģistratorus autovadītāji izmanto, lai aizsargātu paši sevi gadījumā, ja atgadās kāda satiksmes nelaime un ir jāpierāda sava taisnība. Taču tagad izrādās, ka cilvēki, kuri vēlas aizsargāt paši savas tiesības un iesniegs videopierādījumus policijai, paši būs uzskatāmi par likuma pārkāpējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts vēlas, lai autovadītāji, kuri savos spēkratos izmanto reģistratorus, par tiem maksā papildu nodevu, ko virkne iedzīvotāju publiskajā vidē ir paspējuši nodēvēt, maigi izsakoties, par absurdu.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Juris
  +16 +16 0

  Juris

  Es arī nesaprotu kas notiek šinī valstī? Te jau tā ir milzīgas problēmas ar iedzīvotāju skaitu un no tā izrietošo - darbaspēks..., katrā jomā katastrofāli trūkst speciàlistu, valsts iekārta neveido labvēlīgu vidi palikšanai, bet piezpiež mūs aizdomāties, ka te nākotnes nebūs! Mīļie likumu fantazētāji pirms kaut ko ņemt vispirms ir kaut kas tautai jāiedod!!! No tautas tikai slaucat un žmiedzat, attopieties!!!
 • Sergio
  +16 +16 0

  Sergio

  Tātad ja es filmēju ar savu videoreģistrātoru, es pārkāpju personu datu aizsardzības likumu! Bet ja es filmēju ar to pašu videoreģistrātoru, kurš ir piereģistrēts tad nepārkāpju likumu? Sanāk ja es samaksāju valstij 30 eur tad drīkst pārkāpt (filmēt)?! Kas mainās no likumiskā viedokļa ja es samaksāju? ha ha ha!
 • Runcis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl