8 komentāri

Pavisam neloģiskā situācijā nonākusi daudzbērnu ģimene, un, visticamāk, viņi tādi nav vienīgie.

Kāda četru bērnu mamma šobrīd par viņiem rūpējas mājās, jo jaunākajam ir tikai 11 mēneši. Ģimenes vienīgie ienākumi ir vīra alga un bērnu nauda. Līdz šim gadam visi bija vīra apgādībā, taču pēc 1. janvāra, ieejot nodokļu grāmatiņā, konstatēts, ka bērnu māte no tās noņemta, jo skaitoties nestrādājoša sieva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd ģimene nokļuvusi absurdā situācijā – lai vīrs varētu apgādāt ne tikai bērnus, bet arī savu sievu, viņai ir jākļūst par invalīdi. “Cik nožēlojami – paša valsts liedz apgādāt savu ģimeni,”  sašutumu pauž bērnu māmiņa.

Video

TOP komentāri

 • Laurlapa
  +7 +7 0

  Laurlapa

  Didii un pfff...tas nav tas ko mēs,māmiņas,kurām līdz bērnudārzam jāauklē bērniņš,vēlamies pateikt!!! Es cītīgi strādāju algotu darbu,nu mums ir bēbuks,bet kamēr es esmu mājās,vīrs varēja sanemt nod.atvieglojumus,t.i.aptuveni 40 eur uz rokas. Tas ir daudz!!! Bet tagad? Sutuācija ir apsurda,un nevajag sprēgāt. Jums laikam bērnu nav un pelnāt tūkstošus,ja jau šādi atvieglojumi nenteresē. Ko var muldēt par iešanu strādāt,ja man zīdainis uz rokām!!!
 • Linda
  +6 +6 0

  Linda

  Tas vel nekas a kad zvanīju uz VID un prasīju ja piemēram palieku stāvokli un esmu 9taja mēnesi tad ari nevaru būt vīram apgādība?un atbilde bija nē jūs esat strādāt spējīga persona.kurš darba devējs ņems sievieti 9menesi strādāt ja pat uz jaunajam māmiņām skatās greizi kad grib iet strādāt
 • Maminja
  +6 +6 0

  Maminja

  Maminjai ar mazu bernu uz rokam vel jaiet stradat lai izdzivotu??? Latvija ir vieniga valsts kur cilveka dzivibai nau nekadas vertibas. Ejiet tik milie cilveki stradajiet un pelniet naudu tiem kungiem tur augsa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl