1 komentārs

Ko par Rīgu uzzina tūristi, kas izvēlējušies autobusa ekskursiju pa galvaspilsētas ielām? Bez Tabu un Latvijā dzīvojošais “aarzemnieks” Jorans Šteinhauers devās šādā ekskursijā, atklājot vairākas nepilnības…

Izrādās, ka tūristiem, atrodoties autobusā, nemaz netiek stāstīts, kurā ceļa pusē atrodas objekts vai vieta, par ko stāsta audio gids. Tā nu pavisam iespējams, ka, saprotot, par ko ir runa, ekskursanti jau sen varbūt ir pabraukuši tai garām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Tāpat pārsteidzošas ir arī neprecizitātes, pārvietojoties pa ielām – autobusam braucot pa Raiņa bulvāri, tūristiem tiek paziņots, ka tas pārvietojas pa Meierovica bulvāri. Izrādās, ka Rīgas Tūrisma attīstības birojam nav nekādu iespēju ietekmēt tūristu autobusos stāstīto faktu atbilstību patiesībai. To, visticamāk, darot Latvijas Tūrisma asociācija, taču rodas iespaids, ka maršruta sagatavošana un faktu patiesība ir atkarīga no katras tūristu firmas godaprāta.

Mūsu ceļojuma biedrs Jorans atklāj, ka ir priecīgs, ka varēja redzēt Rīgu no cita skatpunkta, taču atzīst, ka šajā braucienā nav uzzinājis neko jaunu.

Skaties video:

TOP komentāri

  • Aldis Tīmanis
    0 0 0

    Aldis Tīmanis

    Jaa-nepilnibas ir-vasaraa no Anglijas bija atlidojushi muusu draugi-Merija un Skots-izdomaajaam viniem sariikot shaadu ekskursiju-jau peec pirmajiem paarisimts metriem nozeeloju samaksaato naudu-4 cilveekiem tas ir daargs prieks...autobuss tad brauc ne pa to ielu-tad objekts jau sen ir aiz muguras,kad par to staasta austinjaas...skumji-es to uzskatu par maldinashanu,musu draugi arii mekleeja objektus ,kuri jau sen ir aiz muguras...mums nacaas tikai atvainoties par sho faktu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl