“Aarzemnieks” Jorans atklāj nepilnības tūristu autobusu ekskursijās. Skaties video!

1 komentārs
“Aarzemnieks” Jorans atklāj nepilnības tūristu autobusu ekskursijās. Skaties video!
Foto: Ekrānuzņēmums

Ko par Rīgu uzzina tūristi, kas izvēlējušies autobusa ekskursiju pa galvaspilsētas ielām? Bez Tabu un Latvijā dzīvojošais “aarzemnieks” Jorans Šteinhauers devās šādā ekskursijā, atklājot vairākas nepilnības…

Izrādās, ka tūristiem, atrodoties autobusā, nemaz netiek stāstīts, kurā ceļa pusē atrodas objekts vai vieta, par ko stāsta audio gids. Tā nu pavisam iespējams, ka, saprotot, par ko ir runa, ekskursanti jau sen varbūt ir pabraukuši tai garām.

Skaties foto:

Tāpat pārsteidzošas ir arī neprecizitātes, pārvietojoties pa ielām – autobusam braucot pa Raiņa bulvāri, tūristiem tiek paziņots, ka tas pārvietojas pa Meierovica bulvāri. Izrādās, ka Rīgas Tūrisma attīstības birojam nav nekādu iespēju ietekmēt tūristu autobusos stāstīto faktu atbilstību patiesībai. To, visticamāk, darot Latvijas Tūrisma asociācija, taču rodas iespaids, ka maršruta sagatavošana un faktu patiesība ir atkarīga no katras tūristu firmas godaprāta.

Mūsu ceļojuma biedrs Jorans atklāj, ka ir priecīgs, ka varēja redzēt Rīgu no cita skatpunkta, taču atzīst, ka šajā braucienā nav uzzinājis neko jaunu.

Skaties video:

1 komentārs