Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Darbdienās 19:10

Raksti mums!

Ievelc fotoattēlus vai video failu šeit

Maks. 200 MB, video iesakām likt Youtube vai Failiem.lv un likt saiti uz tiem aprakstā.

Skaties.lv neuzņemas atbildību par iesniegtās informācijas saturu, un informācijas iesniedzējs pats patstāvīgi atbild par sniegtās informācijas patiesumu. Vairāk

Sūdzību dēļa un Prieka dēļa lietošanas noteikumi

Rubrikas "Sūdzību dēlis" un "Prieka dēlis" ir satura platformas, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformās "Sūdzību dēlis" un "Prieka dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformās "Sūdzību dēlis" un "Prieka dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformās "Sūdzību dēlis" un "Prieka dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformās "Sūdzību dēlis" un "Prieka dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformās "Sūdzību dēlis" un "Prieka dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikās "Sūdzību dēlis" un "Prieka dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

"Nedod Dievs, "ātros" vajadzēs!" Pašvaldības neizdarība Aglonas puses iedzīvotājam liedz vienīgo ceļu līdz mājām

"Nedod Dievs, "ātros" vajadzēs!" Pašvaldības neizdarība Aglonas puses iedzīvotājam liedz vienīgo ceļu līdz mājām

Preiļu novada Aglonas pagastā ģimene izmisumā, jo liegta piekļuve vienīgajam ceļam līdz īpašumam. Lai gan ceļš, kas sākas kaimiņa īpašumā un stiepjas līdz šo iedzīvotāju mājām, kartēs bijis jau sen, pašvaldība, mērot īpašumu robežas pagājušā gadsimta 90. gados, tam nenoteica servitūta statusu. Tādējādi ģimenes kaimiņi nolēmuši liegt šķērsot savu īpašumu.

"XS" sērija uz izķeršanu! Autovadītāji noskaitušies, CSDD sistēmā netiekot pie īpašām numurzīmēm; daudzas tiek spekulantiem

"XS" sērija uz izķeršanu! Autovadītāji noskaitušies, CSDD sistēmā netiekot pie īpašām numurzīmēm; daudzas tiek spekulantiem 189

Daudzi autovadītāji, kuri vēlējušies iegādāties izvēles XS sērijas numurus, ko 29. novembrī tirgošanā izlika Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), piedzīvojuši vilšanos CSDD e-pakalpojumu sistēmā, kur piedāvāja iegādāties īpašās numurzīmes. Tāpat autovadītāji ir neizpratnē par spekulantiem, kuriem brīnumainā kārtā izdevās iegādāties numurus, bet nu tos jau par daudz lielāku cenu pārdod internetā.

Jelgavas dome ierobežo stāvēšanu pieprasītā stāvlaukumā

Jelgavas dome ierobežo stāvēšanu pieprasītā stāvlaukumā 2

Divu bērnu māmiņa Kristīne dzīvo daudzdzīvokļu namā turpat blakus stāvlaukumam pie Sudrabu Edžus un Mātera ielas krustojuma. Ja viena stāvlaukuma daļa atvēlēta tikai skolas darbiniekiem, otrā pusē dienas laikā spēkratu drīkst novietot tikai līdz divām stundām.

Producents