2014. gads: Talsu policijas iecirkņa priekšnieku pieķer alkohola reibumā pie stūres, likumsargs savu vainu neatzīst

2 komentāri

Par godu “Bez Tabu” 20 gadu jubilejai atskatāmies uz visu laiku spilgtākajiem stāstiem. Gadu gaitā veidoti daudzi stāsti, kas saistīti ar divām nesavienojamām lietām – alkoholu un sēšanos pie automašīnas stūres. 2014. gadā redakcija saņēma ziņu par Talsu policijas iecirkņa priekšnieku Mārtiņu Ziediņu, kurš sēdies pie stūres alkohola reibumā.

”Braucot Talsos pa Lielgabala ielu (apmēram pie 20. numura), redzēju ceļu satiksmes negadījumu. “Audi A3” bija uzskrējis virsū stāvošai mašīnai uz apgaismotas ielas. Domāju iet palīgā. Pieejot klāt, redzēju, ka automašīnu vadīja policists Mārtiņš Ziediņš,” stāsta negadījuma aculiecinieks. Pēc aculiecinieka stāstītā iecirkņa priekšnieks bijis pamatīgā alkohola reibumā, tomēr savu vainu neesot atzinis.

Policijas priekšnieks esot bijis tādā reibumā, ka nav bijis spējīgs parunāt. Notikuma aculiecinieks ir sašutis, ka pēc negadījuma netika arī pārbaudīta policijas priekšnieka organismā esošā alkohola klātbūtne.

Pats policijas priekšnieks norāda, ka viss iepriekš minētais ir baumas un neatbilst patiesībai. 2014. gadā lieta nodota izmeklēšanai. 2015. gadā kļuva zināms, ka šā pārkāpuma dēļ Ziediņš vairs nepilda dienesta pienākumus policijā.