Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Jāņu laiks jau izsenis ir bijis brīvāks no darbiem: dārzi sastādīti, jaunā raža vēl nogatavojusies, labība nav jāvāc, arī siena laiks vēl īsti nav sācies, un ir laiks padomāt par seksuālajām aktivitātēm.

Seksualitātes un attiecību konsultante psiholoģe Kristīne Balode skaidro, kas ir seksualitāte un ka pašlaik tā piedzīvo trešo revolūciju, bet ilgstoši šis jautājums bijis tabu. Ar seksualitāti mums viss esot kārtībā, taču tiekties ir kur. Abi ar seksopatologu Daini Balodi ir vienprātīgi, ka dzimumakts ir tikai maza daļa mūsu seksualitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikala SexyStyle pārstāve Elīna Hasanova novērojusi, ka latviešiem pamazām grūst aizspriedumi par intīmajām attiecībām. Salīdzinājumā ar periodu pirms desmit piecpadsmit gadiem esam kļuvuši atvērtāki un arī savu intīmo dzīvi aizvien vairāk dažādojam. Iniciatores iegādāties kaut ko vēl nebijušu savā guļamistabā parasti ir sievietes, sakot: “Vīriņ! Gribu izmēģināt ko jaunu!” Ar trīs minūšu ilgu tuvību pāriem vairs nepietiek. Bieži pērk masāžas līdzekļus, dažādas pletnītes, lubrikantus, erotisku veļu, spēlītes utt.

Jāņu laikā pieaug seksuālās aktivitātes, taču gan seksologs, gan psiholoģe iesaka būt uzmanīgiem, īpaši, ja lietots alkohols, tad var rasties dažāda veida paģiras. Pēc Jāņu nakts līksmībām strauji pieaug darba daudzums dakteriem, kas ārstē seksuāli transmisīvās slimības. Ne velti ir tautas dziesma: Jāņu nakti nezināju, kura māte, kura meita…

Foto

TOP komentāri

  • Knuts
    +1 +1 0

    Knuts

    Kas pa d.... Varbūt viena no 100 mūsējā teiks, ka grib ko jaunu. Parasti vīrieši ir iniciatori. Mūsējās ir stipli kompleksainas puritānes.
  • Janis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl