Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Ārzemju pētnieki pamatojuši, kāpēc vīriešiem ar lielu degunu ir veiksmīgāka seksuālā dzīve. Pētījumā aprakstīts, ka cilvēki ar lielu degunu elpo labāk. Jo labāka elpošana caur degunu, jo labāk plaušās tiek izmantots skābeklis, jo vairāk enerģijas vīrietim, lai baudītu mīlas priekus.

Kāda nesen veikta ārzemju pētījuma rezultāti pierādot, ka vīrieši ar lielu degunu ir labāki mīlnieki. To zinātnieku grupa izskaidrojusi no medicīnas viedokļa, un ar publikāciju iepazinies arī ausu, kakla un deguna ārsts Kaspars Peksis. Dakteris uzreiz piezīmē, ka ne visi cilvēki ar lieliem deguniem elpo labāk nekā cilvēki ar maziem deguniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt elpošanas problēmas var rasties gan vīriešiem ar maziem, gan lieliem deguniem. Vienam gan ārsts piekrīt – apgrūtināta elpošana caur degunu negatīvi ietekmē arī indivīdu garastāvokli. Otolaringologs praksē novērojis, ka pēc ārstēšanas, kuras rezultātā deguna elpošana būtiski uzlabojas, pacientu uzvedības modelis mainās, viņi kļūst priecīgāki.

Psihoterapeite Dace Rolava uzskata, ka pieņēmumam varētu būt kāda saistība ar fiziognomiku – zinātni, kas jau senajiem ķīniešiem ļāvusi pēc cilvēku sejas pantiem, spriest par viņu raksturu. Fiziognomikā liels deguns norāda uz to, ka cilvēks ir uzņēmīgs, atbildīgs un viņam ir ilgāks baudīšanas process. Fiziognomika degunus nešķiro tikai lielajos un mazajos, to veidi ir daudz, un raksturs jāpēta, raugoties arī uz citu sejas orgānu un vaibstu proporcijām.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl