Vīns, alus un tekila – trīsgadniekiem paredzēts rotaļu ledusskapis! Jaunās paaudzes rotaļlietas?

Māmiņa savai četrus gadus vecajai meitiņai uzdāvinājusi rotaļu virtuvi, atverot ledusskapja durvis, sagaidījis pārsteigums – tā plaukti pildīti ar dažāda veida alkoholiskajiem dzērieniem. “Par ko īsti domā rotaļlietu ražotāji, un kā lai četrus gadus vecam bērnam paskaidro, kas tas ir,” jautā sieviete kādā diskusiju forumā.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • jam

  jam

  neiet runa par to ka bērns redz alkoholiskos dzērienus veikalos vai kaut kur citur, iet runa par to ka tas ir attēlotas bērnu rotaļlietā un ne viena pudelīte kas būtu daudz maz sīkums bet lielā daudzumā kas vairs nav normāli , veikalā ejot bērnam var pateikt ka tas nav domāts viņam un viss, bet kā rīkoties šajā gadījumā ja tās tiek pat rotaļlietās attēlotas , bērns var padomāt ka ja spēļmantiņā ir šis pudeles tad viņš ari viņas grib dzīvē un vecākiem prasīt veikalā , iedomājieties kā tas izskatītos , veikalā sīcis pieskrien pie aliņiem un pilnā balsī pieprasa lai viņam nopērk jo mājās mantiņā arī ir tāda pudelīte( zīmēta vai kaut ka savādāk attēlota) , ko jūs apkārtējie padomātu ???
 • KazHa ODk

  KazHa ODk

  Maz bernu ciesh .. sakat pa visiem rakstiit . Beesiii .. un pec tam par visiem pensionaariem .. . Zel jaa a ko
 • Daina Stonka

  Daina Stonka

  Bērnu mucā jaaudzina un pa spundi jābaro, lai dieva dēl neredz alus pudeli!! ???
 • Juris Maksimovs
 • Aiva Dano

  Aiva Dano

  Uz veikalu laikam bērnu vispār neved, ko tik tur nevar redzēt. :D Stulbums.
 • eliotta

  eliotta

  Kaut kāds sviests... atceros manā bērnībā bija bārbijas modē, tad man bija vesels bārbiju bāriņš ar kaudzi pudelēm, glāzēm utt. Tad gan neviens netaisīja paniku. Kaut kāda jēlo olu paaudze?
 • Dace Tihomirova

  Dace Tihomirova

  Kā lai paskaidroju bērnam, kas tas ir... nu, nopietni? Kas būs kad jautās, kā es rados, māmiņa vispār pağībs.
 • Diāna Logina

  Diāna Logina

  Pat īsti nezini, izrādīt sašutumu vai smieties? ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!