“Viņam būtu jāsaņem nāves sods!” Šausminošajā jaunieša vardarbībā pret sirmgalvi atklājas jauni pavērsieni

Pirms dažādām nedēļām Latviju pāršalca baisas ziņas no Vecpiebalgas puses – 2000. gadā dzimis jaunietis brutāli ar kājām un rokām sit sirmgalvi. Pēc sitieniem gulošo kungu aplej ar verdošu ūdeni. Prātam neaptveramās darbības nofilmē un ievieto internetā. Ātri vien ziņas izplatās, sasniedzot arī likumsargus. 4. novembra rītā sākusies izmeklēšana kādā Vecpiebalgas kurtuvē, kur situācija notikusi.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Šie ir tie 21 gadsimta "audzinātie bērni"... Kādus vecāki izaudzina, tādi viņi ir, bet vienmēr, jau būs vainīgi pārdevēji un citi cilvēki nevis vecāku bezatbildība. ☹️
 • Endijs Zvaigzne
  +13 +13 0

  Endijs Zvaigzne

  Ko Tur Vel Izmeklet!???Acim Redzams Tak Viss! Nosist Tadu Kverpli Vajag Un Viss, Cita Soda Tadam Mēslam Nemaz nevar But!!!
 • naida
 • naida

  naida

  no ta visa ko jus rakstat nekad nekas nenotiks,jo pastav likumdosana un likumi ir loti humani.tagad mekles ka audzis bez mammas utt pirmo reizi. ja vinu atzis par nepieskaitamu bus valsts apgade kadu laiku ,iznaks ara un daris to pasu utt.tas viss jalemj valstiska limeni. sodi ir novecojusi laikmets ir gajis un attistijies milzu soliem ka ari sadisms ,spidzinasana,bernu izmantosana.nupat51 gadu vecs virietis seksuali izmantojis 2 audzumeitasun 4 berni iebaiditi.nogriezt dzimumlocekli,cietuma uz visu muzu abus.un barintiesa ,kura tani laika stradaja vai tad nomirusi?ir uzvardi un var atrast lai atbild par 6 bernu mokam garo gadu garuma.kapec latvijas likumdosana ir tik bezzobaina kur tieslietu ministrija.nepietiek naudas nekam ari tiem trakiem visu nolikvideja ta vini klist un veic noziegumus.sodien gan dzirdeju svetigus vardus,ka latvijas bankas direktoram 10000 alga ir par lielu!to teica viens no 3 bankas vaditaja pretendentiem.ko tad teikt par dzelzcelu unrigas ,gan jau ari citu ostu vaditajiem.likumi ir japarskata tie ir novecojusi un nevajag nogrust uz ES pasi pienemat
 • Piebaldzēns
  +15 +15 0

  Piebaldzēns

  šādu izdzimteņu paliek ar vien vairāk...uz kurieni virzās mūsu mīļā(latvija) atjaunot nāves sodu!
 • Vadims Kislovs
  +19 +19 0

  Vadims Kislovs

  To gomodrilu psrs laiku cietumā - ar etapu pat līdz viņam dzīvs diezvai tiktu. Ja nenosistu tad pats pakārtos
 • Juris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!