“Varētu būt, ka šīs kaņepes satur narkotisko vielu.” Garāmgājējs Rīgas centrā novēro kaņepes, policija aicina ziņot

“Rīgas centrā ieraudzīju kaņepes, kļuva nedaudz dīvaini, jo Latgalē pensionārei policija iznīcina visu lauku, jo esot aizdomas par narkotikām, bet te Rīgas centrā mierīgi katrs garāmgājējs var noplūkt sev pa stādiņam, vai par šo ir jāziņo policijai?” Vēstule, kuru saņem raidījums “Bez Tabu”, aculiecinieks pievienojis arī fotogrāfijas.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Pedanti

  Pedanti

  Būtu priecājušies, ka kāds zaļš pleķītis vēl Rīgas centrā ir palicis, nevis nopļāvuši!!
 • Raimonds Silanžs

  Raimonds Silanžs

  Tas jau sāk atgādināt tumšos laikus PSRS pagājušā gadsimta 30-tajos gados, kad ģenētikas šarlatāns un staļinists Trofims Lisenko ar ārējo apstākļu ietekmi gribēja radīt aukstumizturīgas un sausumizturīgas kviešu šķirnes, kas augtu tundrā vai tuksnesī, kā arī pāraudzināt citādi domājošos cilvēkus aizsūtot pie baltajiem lāčiem. Tagad 21 gadsimtā daži policisti bez jebkādas izglītības bioloģijā cenšas iestāstīt, ka karstuma ietekmē vietējās kaņepēs radīsies narkotiskās vielas.
 • Žigis

  Žigis

  Es pazīstu vienu tādu Līvu Kaņepi, varbūt ar vajag savākt, par “narkotiku” propagandēšanu. :D
 • Puika

  Puika

  Redzat tās bumbiņas starp kātiem un lapiņām, tos mēdz audzētāju tautā saukt par pautiem, sievišķājam dzimumam, parasti tajās vietās izaug matiņi un pēc tam veidojās ziedi...
  Hui*u, ne marihuānu atraduši, atradušies eksperti! :D
  Nesaprotu, kāpēc jāiznīdē tik skaistas nezāles. :)
 • Girix

  Girix

  Vienu gadu šito novācām un izžāvējām, bet beigās nekas sakarīgs neiznāca.
 • Jānis

  Jānis

  Debīliķi. Ik policistam būtu jā sajēdz, ka šī kaņepj-paranoja ir korporatīvo interešu afēra. Kaņepes audzē aizsardzībai pret kaitēkļiem, putnu barošanai, šķiedru iegūšanai, gardām sēklām. Tā var birt slotiņās sasieta kaltēta siltumnīcās. Vienkārši jālegalizē, jo iedarbība tām mazāk kaitīga par alkoholu un cigaretēm.
 • :(

  :(

  Kaņepes atšķiras ar šķirni ,ne ar Temperatūru,kādā! MUĻĶI!!!! Mūsu kaņepi audzē kā gribi,tāpat nekā nebūs!
 • Specs

  Specs

  Ja dabā augs paredzēts nedrīkst to nīcināt, jo tiek grauta ekosistēma!
 • Keņepe
  +16 +16 0

  Keņepe

  Nu pilnīgs debīlisms!!! Parasta kaņepe kura aug kā nezāles. Nav par ko citu taisīt sižetu!? 1000000 citu, daudz svarīgāku problēmu notiek Latvijā un pasaulē... bet ārprāts kaņepes atraduši?? Pilnīgs kosmossss.
 • :-)
  +17 +17 0

  :-)

  Šitie riebīgie stukači!!!!! Paši nepīpē un citiem neļauj, ellē ir īpaša vieta tādiem tipāžiem!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!