Vai tuvākajā laikā plāno kļūt par tēti? Uzzini, kas var ietekmēt Tava bērna veselību nākotnē

Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Pievienot komentāru

Ne tikai jaunās māmiņas ievērotā diēta un dzīvesveids ietekmē bērna labklājību un veselību, bet arī vīriešu ikdienas paradumi ir no svara! Zinātnieki Amerikā apgalvo, ka arī izmaiņas vīrieša uzturā, nākotnē ietekmē bērna veselību un mācīšanās prasmes!

Ginekoloģe Gunta Grīnberga norāda, ka pārsvarā vīrieši vēršas pie ārstiem pārbaudīt savu veselību tikai tad, ja citādāk ieņemt bērnu nav iespējams!

Vīrietim galvenokārt esot jābūt fiziski veselam un psiholoģiski gatavam grūtniecībai, jo tikai tad viņš būs gatavs domāt par savu seksuālo un fizisko veselību!

Pētījumā tika uzsvērts, ka pārmērīga uztura bagātinātāju, vai enerģijas dzērienu lietošana visvairāk kaitē tieši spermas kvalitātei! Ginekoloģe Gunta Grīnberga atkal aizrāda, ka smēķēšana nelabvēlīgi ietekmē bērniņa ieņemšanu!

Ansis Klintsons atceras, ka pirms bērniņa ieņemšanas un grūtniecības laikā ļoti atbalstījis savu sievu un arī nedarīja lietas, kas aizliegtas jaunajai māmiņai!

Arī radio “StarFM” dīdžejs un ģimenes cilvēks Māris Grigalis atzīst, ka laikā, kad viņa ģimenē pieteicās pirmais bērns, viņš ar sievu dažās lietās solidarizējās labprātīgi!

Lai gan ginekoloģe Gunta Grīnberga ir novērojusi, ka pārbaudi pie urologa vīrieši pārsvarā veic nelabprāt, tomēr pacientu skaits salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ir pieaudzis!

Foto