“Tā var iedzīvoties nepatikšanās – zaudēt tiesības!” Ko alkometrs uzrāda pēc bezalkoholiskā alus lietošanas?

Kāds sociālo tīklu lietotājs sacēlies īstu vētru internetā, publicējot ierakstu portālā “Facebook.com”, kurā apšauba bezalkoholiskā “Tērvetes” alus atbilstību tā nosaukumam. Viņš raksta, ka kāda jaunā māmiņa nopirkusi divas pudeles un, jau dzerot alu, secinājusi, ka garša ir nedaudz savāda, pēc pāris stundām nokļuvusi mājās un pārbaudījusi alkohola koncentrāciju izelpā, izmantojot kalibrētu alkometru, tas uzrādījis 0,20 promiles.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Maruta Āboliņa

  Maruta Āboliņa

  Personīgi esmu pārbaudījuši ar kaligrafētu un sertificētu alkometri bezalkoholisko alu " Baltika 0" uzreiz pēc 1 pudeles izdzeršanas 0,00 % alkohola izelpā. Toties apēdot divas konfektes ar liķiera pildījumu 1,8%, jāsaka pēc pusstundas veicot atkārtotu mēriju, alkohola koncentrācija jau bij' kritusies zem 0,5%.
  Alko koncentrāciju izelpā var veicināt dažādi faktori, kaut vai tas ko un cik esi ēdis......
 • Den

  Den

  Un kāpēc ne viens nerunā par magoņmaizītēm, pēc tās apēšanas uzrāda opiju asinīs, var palikt bez tiesībām par narkotisko vielu lietošanu.
 • ....
  • Maruta Āboliņa

   Maruta Āboliņa

   Bezalkoholisko alu reizēm prasās arī jaunajai māmiņai un nekas tas šausmīga nav....
 • Aivars

  Aivars

  Vienīgi Tērvete maldina patērētāju norādot, ka alkohola daudzums ir 0,0. Visi citi norādīja, ka ir līdz 0,5% un uzrādīja mazāku alkoholu izelpā. Sanāk, ka Tērvetes bezalko alū ir virs atļautā 0,5%.
 • R.H.
 • :)

  :)

  Aksioma- gribi braukt- nedzer. Gribi dzert- nebrauc! Элементарно, Ватсон!
 • Atbilde

  Atbilde

  Ja 'BezTabu' žurnāliste Baiba Runce un sūdzību rakstītāja būtu bijušas uzmanīgākas un papētītu internetu, tad būtu pamanījušas, ka jau 30.11.2010 delfi.lv rakstā 'Pārtikas produkti, kas apdraud šoferus' (un arī citos) ir atbilde uz šo problēmu. Vieglāk jau ir sūdzēties un sataisīt traci, nekā padomāt ar galvu un saprast, ka raudzētos produktos vienmēr būs zināms daudzums alkohola. Un, kāpēc jaunajai māmiņai vispār būtu jādzer alus?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!