“Tā jau kļūst par ķermeņa izrādīšanu!” Vecāķu pludmales apmeklētāji ziņo par nūdistiem publiskajā zonā

Vecāķu pludmales apmeklētāju nepatīkami pārsteidzis skats publiskajā pludmales zonā – starp “apģērbtajiem” atpūtniekiem arvien vairāk redzami arī nūdisti, kuri saules starus ķer kaili.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • martins-v

  martins-v

  "Vecāķu pludmali apmeklē tik daudz cilvēku".. pag, pag, bet neviens nūdists Vecāku publiskās pludmales robežās nekad nav atradies (un tādas robežzīmes tur ir, pat sižeta fonā redzamas).
  Tāpat jābilst, ka nūdisti arī ir cilvēki... un šīs neoficiālās pludmales esamība piesaista ļoti daudzus cilvēkus tieši Vecāķiem. Tāpat jāsaka, ka tikai Rīgai ir problēmas
  šo vietu atzīt. Carnikavai no Kalngales puses viss izdarīts - zīme par nūdistu pludmali ielikta.
  Tāpat nav taisnība, ka Rīgā vispār nav oficiālu nūdistu pludmaļu, jo Vakarbuļļos aiz Bolderājas ir - ar visām oficiālām zīmēm.
  Kārtējais sižets-viendienītis, kur nekas nav līdz galam izpētīts.
 • nūdiste

  nūdiste

  Agrāk nūdisti pacietīgi čāpoja līdz zīmei, kuru paši bija izveidojuši, norādot uz nūdistu pludmales sākšanos. Nu, pirms dažiem gadiem sākot, nūdisti arvien vairāk pietuvojušies Vecāķu peldvietai - sāk sauļoties un pastaigāties pa pludmali tūlīt aiz zīmes, kas norāda uz Vecāķu peldvietas beigšanos. Patiesībā tur tagad ir pat ļoti daudz nūdistu. Pagājušajā gadā parādījās skaista zīme, kas iezīmē 300m neitrālo zonu starp Vecāķu peldvietu un nūdistu zonu. Diemžēl šī neitrālā zona netiek ievērota! Tieši šajā zonā ir novērojama kāda netīkama parādība - kailu vīriešu izrādīšanās, staigājot šurpu turpu gar jūras malu vai stāvot ar seju pret jūru tuvu krastam vai ūdenī ar seju pret krastu:( Būdama pārliecināta nūdiste, uzskatu, ka neitrālā zona nav domāta nūdistiem. Te varbūt varētu pieļaut sieviešu sauļošanos bez krūštura. Tiem nenūdistiem, kas pastaigājas gar jūru un šausminās par nūdistiem, ejot caur nūdistu zonu, gribu teikt - cienījamie, nekas šajā jūras krastā nemainās! Pagriezieties un dodieties atpakaļ, un staigājiet turpu šurpu līdz nūdistu zonai:) Gribat iet tai cauri - tad pārstājiet šausmināties un ejiet!
  • senais

   senais

   Nu tā nu gan nav, kad tikai pēdējos gados nūdisti arvien vairāk pietuvinājušies Vecāķiem. Pats biju tajā kompānijā kura to mūsu veco zīmi uzstādīja un tā vairāk kalpoja kā norāde ka tur apmēram 200 metru platumā atpūšas liela kolonija nūdistu, kurā visi viens otru pazīst un tāpēc svešos vīriešus vienmēr no turienes palūdza doties vai nu atpakaļ vai uz priekšu mazliet tālāk. Attiecīgi tuvajā zonā Vecāķiem, kuru mēs saucam par Taškentu, n-tos gadus jau no 90-tajiem arī vienmēr bija nūdisti tikai mazākā skaitā kā tagad. Bet pavasaros un rudeņos kad valda aukstie vēji tieši Taškentā pirmie sezonu vienmēr atklāj un pēdējie noslēdz nūdisti un tā tas ir jau gadus 30. Cita lieta kam piekrītu ka tagad tiešām pludmalē vairs nav izteiktu lielo koloniju kuras uzraudzītu kārtību tur un līd ar to visādi slimie un perversie ir savairojušies kā kolorādo vaboles.
 • Neitrālais

  Neitrālais

  Ak, šausmas. Pirmo reizi pliku cilvēku ieraudzīja, nobijās! Ka tik par kautko pasūdzēties.
 • Rebeka

  Rebeka

  Nūdistu pludmale tur ir bijusi mūžīgi mūžam un āmen, kam ir problēmas ar to, lai nelien tik tālu vai, lai brauc uz citu jūrmalu😜
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Būsim godīgi tur vairums tomēr ir mētelīšu virinātāji un pie tam ar pedofīliskām novirzēm. Kad gāju no Garciema uz Mangaļsalas bāku, pats redzēju kā vecs 60 gadīgs un 200 kg kuilis tiklīdz ieraudzīja sīkos tā uzreiz piecēlās un skrēja pie viņiem, censdamies atrādīt savu zirga desu. Uzkliedzu, vēlreiz darīsi, būsi slavenība youtubē uzreiz mežā ieskrēja.
 • Edmunds

  Edmunds

  Daudzus gadus tur ir tā pludmale un visi to zina,ir pat ģimenes ar bērniem,kas to apmeklē un visā Eiropā tādas ir Wot sodīt tos,kas tur stundas laikā vairāk kā piecas reizes turp atpakaļ vazājas vai pa krūmiem ložņā!
 • Es

  Es

  Kurš tad googl norādījis ka ir nūdistu pludmales Rīgas tuvumā?! A rakstā min ka nav oficiālu. Vakarbuļļos arī bija ar zīmēm norādīts, ja tur ir pliko pludmale.
 • smiltis

  smiltis

  Tā pludmale tur bij jau vislaik..Kāds bija tur pirmoreiz...Sūdzība gatava!
 • Andris Freibergs

  Andris Freibergs

  Sešpadsmit gadus tur ir šāda pludmale!! Igor! Meklē sev citu pludmali ! :D
 • fanija

  fanija

  Tad, kad savulaik bija izlikts plakāts ar kailu puisēnu,tad bija ārprāc pa visu valsti,bet,kad aizejot uz pludmali maziem bērniem jāredz visi šie plikie,neuztrauc nevienu.JTe būtu darbs policijai.
  • pindzele

   pindzele

   Uz pirtīm arī sūtiet policiju...šausmas tur taču kaili cilvēki...
  • Džonis

   Džonis

   Vecāķos ir zīme ar norādi Neitrālā zona un Nūdistu pludmale.Kāpec nūdisti neziņo policijai, ka kāds pludmalē parādās peldkostīmā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!