“Sievietes sevi vairs nejūt kā tikai bērnu ražošanas mašīnas!” Izrādās latvieši ir aktīvi svingotāji!

Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

5 komentāri

Kas ir svingošana? Kas ar to nodarbojas un, vai to ir iespējams darīt arī pie mums te Latvijā? Pats vārds svingošana katram raisa savas emocijas, bet kas tas ir patiesībā? Skaidro Bez Tabu komanda!

Vēstures grāmatās nav atrodams atskaites punkts, kurā laikā tieši senie romieši pievērsušies svingošanai. Latvijā par svingeriem medijos un presē sāka runāt pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados, kad erotiska žanra presē un intīmpreču viekalos parādījās aicinājumi savstarpēji nepazīstamiem cilvēkiem pulcēties pierīgas privātmājās un pirtīs!

Svingeru pamatraksturojums – tie ir pāri, kas mierīgi uztver to, ka ar gadiem kaisle seksā noplok un viņi veido savu intīmo dzīvi nedaudz krāšņāku!

Iesaistīties šajā izpriecā Latvijā iespējams divos veidos. Pirmais – ja Tu esi no labi pārtikušo un bagāto cilvēku aprindām, tad ar laiku ielūgums pats tevi uzmeklēs, bet ja esi cilvēks parastais, tad Tev ir iespēja meklēt citus interneta lapās un veidot savu svinga grupiņu!

Tomēr ginekologi sit trauksmes zvanu atgādinot, ka šādas nodarbes nav higiēniskas. Neviens no svingošanas dalībniekiem ierodoties uz pasākumu līdzi neņem svaigu ārsta izziņu par savu veselības stāvokli!

Svingošana īpaši populāra esot divos vecumposmos! Pirmā grupiņa ir jaunieši, kuriem tikko palikuši 18 gadi un viņi, lai iztrakotos gatavi eksperimentēt ar savu ķermeni! Otra grupa ir pāri, kuru bērni jau sasnieguši pilngadību un pašiem sākusies otrā jaunība:

Šobrīd Latvijā joprojām svingeru ballītes tiekot organizētas pirtīs, mazā un privātā kompānijā, kur dalībnieku pamatsastāvs atliek nemainīgs!