Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

4 komentāri

Kas ir svingošana? Kas ar to nodarbojas un, vai to ir iespējams darīt arī pie mums te Latvijā? Pats vārds svingošana katram raisa savas emocijas, bet kas tas ir patiesībā? Skaidro Bez Tabu komanda!

Vēstures grāmatās nav atrodams atskaites punkts, kurā laikā tieši senie romieši pievērsušies svingošanai. Latvijā par svingeriem medijos un presē sāka runāt pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados, kad erotiska žanra presē un intīmpreču viekalos parādījās aicinājumi savstarpēji nepazīstamiem cilvēkiem pulcēties pierīgas privātmājās un pirtīs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svingeru pamatraksturojums – tie ir pāri, kas mierīgi uztver to, ka ar gadiem kaisle seksā noplok un viņi veido savu intīmo dzīvi nedaudz krāšņāku!

Iesaistīties šajā izpriecā Latvijā iespējams divos veidos. Pirmais – ja Tu esi no labi pārtikušo un bagāto cilvēku aprindām, tad ar laiku ielūgums pats tevi uzmeklēs, bet ja esi cilvēks parastais, tad Tev ir iespēja meklēt citus interneta lapās un veidot savu svinga grupiņu!

Tomēr ginekologi sit trauksmes zvanu atgādinot, ka šādas nodarbes nav higiēniskas. Neviens no svingošanas dalībniekiem ierodoties uz pasākumu līdzi neņem svaigu ārsta izziņu par savu veselības stāvokli!

Svingošana īpaši populāra esot divos vecumposmos! Pirmā grupiņa ir jaunieši, kuriem tikko palikuši 18 gadi un viņi, lai iztrakotos gatavi eksperimentēt ar savu ķermeni! Otra grupa ir pāri, kuru bērni jau sasnieguši pilngadību un pašiem sākusies otrā jaunība:

Šobrīd Latvijā joprojām svingeru ballītes tiekot organizētas pirtīs, mazā un privātā kompānijā, kur dalībnieku pamatsastāvs atliek nemainīgs!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl