Pasu nedienas – daudziem jaunlaulātajiem kāzu ceļojums apstājas lidostā!

1 komentārs

Vērīgākie raidījuma Bez Tabu skatītāji noteikti pārraides mājaslapā ir pamanījuši sadaļu Sūdzību dēlis! Tā ir vieta, kurā jums ir iespēja iesūtīt ziņu par kādu problēmu un pabrīdinātu citus!

Labdien! Vai tā ir taisnība, ka no Latvijas likumiski nav iespējams doties kāzu ceļojumā? Pēc datu sistēmas datorizēšanas dzimtsarakstu nodaļās nekavējoties pēc laulības apliecības saņemšanas jaunās sievas pase tiek uzskatīta par nederīgu. Kādi ir risinājumi, lai kāzu ceļojums “neizgāztos”? Paldies, ar cieņu Līga!

Tagad Maija beigas un vasaras sākums ir īstais kāzu laiks, kad jāpadomā ir ne tikai par viesību plānošanu, bet arī par jaunās pases maiņu! Kā tur ir – varam tagad uzreiz doties ceļojumos, vai tomēr mums ir jāgaida vairākas dienas līdz jaunā pase ir gatava? Raidījums Bez Tabu devās to noskaidrot uz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilsonības un migrācijas dienesta pārstāve atminas, ka ir bijuši vairāki gadījumi, kad vīrs ar sievu tik tikko pēc laulību ceremonijas baznīcā, dodas nokārtot jaunos dokumentus, un esot diezgan interesents skats, ka rindā ar citiem apmeklētājiem stāv arī līgava baltā kuplā kāzu kleitā!

Video

TOP komentāri

  • KristyK
    0 0 0

    KristyK

    Pirms gada apprecejos 12.00 dienā un tanī pašā vakarā 17.00 ar Tallink devāmies kāzu ceļojumā, nekādas pasu pārbaudes, nekādu problēmu nebija , pasi un vad. apliecību nomainīju tikai atgriežoties , pirmdienā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl