Pasu nedienas – daudziem jaunlaulātajiem kāzu ceļojums apstājas lidostā!

1 komentārs

Vērīgākie raidījuma Bez Tabu skatītāji noteikti pārraides mājaslapā ir pamanījuši sadaļu Sūdzību dēlis! Tā ir vieta, kurā jums ir iespēja iesūtīt ziņu par kādu problēmu un pabrīdinātu citus!

Labdien! Vai tā ir taisnība, ka no Latvijas likumiski nav iespējams doties kāzu ceļojumā? Pēc datu sistēmas datorizēšanas dzimtsarakstu nodaļās nekavējoties pēc laulības apliecības saņemšanas jaunās sievas pase tiek uzskatīta par nederīgu. Kādi ir risinājumi, lai kāzu ceļojums “neizgāztos”? Paldies, ar cieņu Līga!

Tagad Maija beigas un vasaras sākums ir īstais kāzu laiks, kad jāpadomā ir ne tikai par viesību plānošanu, bet arī par jaunās pases maiņu! Kā tur ir – varam tagad uzreiz doties ceļojumos, vai tomēr mums ir jāgaida vairākas dienas līdz jaunā pase ir gatava? Raidījums Bez Tabu devās to noskaidrot uz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilsonības un migrācijas dienesta pārstāve atminas, ka ir bijuši vairāki gadījumi, kad vīrs ar sievu tik tikko pēc laulību ceremonijas baznīcā, dodas nokārtot jaunos dokumentus, un esot diezgan interesents skats, ka rindā ar citiem apmeklētājiem stāv arī līgava baltā kuplā kāzu kleitā!

Video

TOP komentāri

  • KristyK
    0 0 0

    KristyK

    Pirms gada apprecejos 12.00 dienā un tanī pašā vakarā 17.00 ar Tallink devāmies kāzu ceļojumā, nekādas pasu pārbaudes, nekādu problēmu nebija , pasi un vad. apliecību nomainīju tikai atgriežoties , pirmdienā

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl