Nūdistiem draud naudas sods līdz 500 eiro, ja turpinās ignorēt policistu prasību

Saulkrastu pievārtē kopš neatminamiem laikiem pulcējas nūdisti jeb kailsauļotāji. Kaut viņu peldvieta atrodas nostāk no pilsētas pludmalēm, tajā nereti izveidojas konflikti ar ”apģērbtajiem” pludmales apmeklētājiem.

Atpakaļ uz rakstu

59 komentāri

 • raivis skudra

  raivis skudra

  Dānijā visās pludmalēs var iet pa pliko,Spānijā arī ne visas pludmales ir apzīmētas,bet mierīgi var peldēt bez drēbēm.Saskaņā ar Latvijas likumiem es varu sauļoties vai peldēties kails, kur gribu, ja vien kādam apzināti netraucēju ar to.Tātad ja es,piemēram,sauļojos pie ūdenskrātuves vai mežā,vai pļavā, vai vienalga kur reti mēdz kāds nākt, es nevaru zināt vai kāds nāks skatīties vai nē,tātad apzināti nevaru nevienam traucēt un ja kāds ierodas un redz mani, tad viņam ir izvēle turpināt mani redzēt vai atrast citu vietu.Šis gadījums ir analogs -atnāci,ieraudzīji,nepatīk - ej prom,neskaties. Man arī var nepatikt daudzu tekstilistu izskats, es taču nesaucu tāpēc policiju - vienkārši neskatos un viss.
 • Roberts Pelcs
  • Ričards Priekuls
  • Ričards Priekuls

   Ričards Priekuls

   Tāda ir tā latvija ka tik kādam sodu uzlikt☹️
 • Viesturs
  +10 +10 0

  Viesturs

  Likums; Sodīt var tikai par atrašanos nepiedienīgā izskatā (kails vai atkailinātām ģenitālijām) SABIEDRISKĀ VIETĀ. Pludmale kā SABIEDRISKA vieta ir uzskatāma tikai tai gadījumā,ja tā ir aprīkota ar pārģērbšanās kabīnēm, tualetēm u.c. un ierobežota attiecīgām norādes zīmēm. Visa Latvijas jūras robeža ap 500 km nevar būt SABIEDRISKA VIETA. To vajadzētu zināt gan policijai ,gan novadu vadītājiem. Par policistu patvaļu lūdzu ziņot tiesībsargājošām iestādēm!
 • Baiba Gumbele

  Baiba Gumbele

  Kad es braucu uz pludmali nesaprotu tos vecākus kuri ir peldkostīmos, bet bērni vieņiem pliki skraida pa pludmali, kā sodīsim viņus? Tā jau skaitās nrpilngadīgo pornogrāfija laikam??
 • nūdists ar garu pieredzi

  nūdists ar garu pieredzi

  Un vēl ja nūdisti arī būtu tādi sūdzībmaņi, tad krietni vairāk sūdzību sezonā savāktos par ''šādiem tētiem'' kuri nonākot šādā vidē apmetas netālu no smukām sievietēm un sāk raustīt savus krānus iebāžot roku savās garajās līdz ceļiem biksēs vai siro pa lūriķu taku aiz krūmiem ne to vien darot. Nesen kaut vai viens tāds riktīgi atrāvās kad mēģināja vakarā uz meža takas uzmākties meitenei. Mēs vēl arvien tiekam galā ar šādiem indivīdiem gluži tāpat kā PSRS laikos nevis sūdzamies un izsaucam poličus par sīkumiem.
 • nūdists ar garu pieredzi
  +12 +12 0

  nūdists ar garu pieredzi

  Cik gan cilvēkam ir jābūt vai nu stulbam vai ar Napoleona sindromu apveltītam ka viņš nonākot pludmalē kurā nospiedošais vairākums ikdienā ir kaili un ja viņam tas nav pieņemami viņš nevis iet prom un meklē vietu kur kailie vairs nebūs bet gan zvana policijai un sūdzas kad visi apkārt ir pliki???
  Kādām vēl zīmēm esot jābūt ja labākā zīme ir pliko vairākums nevis viens īpatnis???
  Vai pie katras izejas uz šo 3.km garo pludmali vispār ir iespējams tik daudz zīmju uzstādīt? Tām tad būtu jābūt ap 100 vismaz.
  Cik gan stulbiem jābūt policistiem ja viņi tā vietā lai stulbajam indivīdam apskaidrotu situāciju un pastāstītu ka pat Saulkrastu centrā pie Tūrisma informācijas biroja ārsienas stāv milzu Saulkrastu plāns ar iezīmētu tur nūdistu pludmali un tātad cilvēk atslābsti un ej uz otru pusi nevis lien ar bērniem nūdistenē dodas ''reaģēt uz izsaukumu'' kā rezultātā braukā ar savu džipu pa dabas parku un cenšās piebraukt tobrīd klāt katram no vairāk kā simts tā brīža pludmales atpūtniekiem tādējādi traucējot viņu mieru plus visam vēl piedraudot ar sodiem.
  Un par kādu peldbikšu uzvilkšanu ejot peldēties vispār var būt runa ja šajā pludmalē nevienam tādu pat līdzi nav???
 • Jānis
 • janis

  janis

  tas tapec kad mentiem pasiem kauns izgerbties jo visi vini kapitalas zarka naglas un pedejie nikuli tapec viniem skauz
 • Jelizaveta Celentano

  Jelizaveta Celentano

  Viņiem ir cepures galvā, tie nav īstie nudisti ?
 • Es
  0 -14 -14

  Es

  Ja pašvaldība nosaka ka tur nav nekāda nūdistu pludmale- kāpēc tiek ignorēti noteikumi. Tad jau es pa Rīgas autoostu arī iešu dziedādams ar savu gaili... Nesaprotu - ej nūdojies savā mājā - šķiet ka cilvēkiem ir kādas psiholoģiskas problēmas, ka tāda vēlme atrādīties citu priekšā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!