Bez Tabu skatītāja vaicā – vai tas ir pieņemami, ka bērnudārza direktores meitas uzņem pikantus video?!

Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

3 komentāri

Pēdējā laikā Bez Tabu ik pa brīdim ir stāsti, kuros nākas pieskarties tēmai – pedagogu ētikas kodekss. Te kāda skolotāja sociālajos portālos atrāda pati sevi, te kāds par saviem radiem parūpējies. Bet ka ar pikantērijām nodarbojas kādas mācību iestādes atvase, tas dzirdams pirmo reizi.

Bez Tabu skatītājas vēstule

Labdien. Internetā ir atrodami ļoti daudzi video, kuros redzamā meitene iespējams piestrādā seksuāla rakstura interneta tērzētavās. Katrs protams var izvēlēties veidu, kā pelnīt naudu, bet mulsina fakts, ka viņas māte ir kāda Rīgas bērnudārza skolotāja. Vai viņa drīkst ieņemt šādu amatu, ja viņas atvase iespējams nodarbojas ar intīma rakstura pakalpojumu sniegšanu?

Māte par meitas video zina un ir runājusi. Viņas skaidrojums ir tāds, ka savulaik, kamēr atvase dzīvoja Rīgā, bet viņas noskatītais līgavainis mācās Maskavā, abi apmainījušies ar pikantiem video. Tad apprecējās un meita aizbrauca dzīvot uz Krieviju. Tur viņiem nozoga datoru, video ”uzpeldēja” internetā.

Bez Tabu sazinājās ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu un lūdza skaidrot, vai sievietei būtu jāuzņemas atbildība par meitas ”izgājieniem”, un vai viņa var turpināt darbu mācību iestādē, jo tieši to jautā skatītāji! Proti, ja jau viņa nav varējusi pati savu meitu izaudzināt par kārtīgu cilvēku, tad vai spēs to ar svešiem bērniem?

IKVD pārstāvis Jānis Ivans Mihailovs paskaidroja, ka mātei par pilngadīgas meitas rīcību nav jāatbild. Varētu diskutēt par pedagoga ētikas normu pārkāpumiem, bet šis nebūs īstais gadījums, direktore var turpināt strādāt.

Foto