7 komentāri

Dažādu apsvērumu dēļ, ne viens vien līgotājs alkoholiskos dzērienus savā mutē neņem, taču alternatīvu netrūkst! Veikalos pieejams gan bezalkoholiskais vīns, gan alus, gan šampanietis u.c.

Pēc pudeles un iepakojuma pat grūti atšķirt kas ir kas, ja negrib grādīgo dziru. Jālūkojas, lai ir norāde 0% alkohola. Bezalkoholisko dzērienu cena, piemēram sarkanvīna, ir gandrīz tāda pati kā grādīgajam brālim. Kad grozs nokomplektēts, raidījuma Bez Tabu komanda dodas pie viena no labakājiem Latvijas barmeņiem Andra Reizenberga!

Andris Rozenbergs sniedz ne tikai padomus, kādu bezalkoholisko dzērienu izvēlēties, bet arī, kādu dzērienu ir iespējams pagatavot no parastas limonādes!

Foto

TOP komentāri

  • Edijs Mucenieks
    +1 +1 0

    Edijs Mucenieks

    Latvija daudz neatpaliek no braliem Krievijas, ari tauta alkoholismaa degradejusies galigi,nodzertas pedeejaas praata paliekas
  • Nav atļauts???
  • Iveta Štrauhmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl