Māmiņa neizpratnē par Kašera rīcību! Multimākslinieks rīko diskusijas par homoseksualitāti, tostarp nepilngadīgajiem

Multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers savā “Instagram” profilā ievieto paziņojumus, piedāvājot piedalīties domubiedru vakaros par homoseksualitāti un vardarbību skolās pret netradicionāli orientētiem cilvēkiem. Šis paziņojums sasniedzis Aelitas 13 gadus veco meitu – mamma uzskata, ka nepilngadīgām personām šādos sarunu vakaros neesot vietas.

Atpakaļ uz rakstu

58 komentāri

 • Atceros

  Atceros

  Es saprotu, ka cilvēki ir dažādi. Ir jāpieņem vienam otru. Bet mēs neesam radīti, lai vienu dienu mīlētu sievieti, otru vīrieti. Tā jau ir visatļautība. Piekrītu, ka par homoseksuālismu ir jārunā, jāizglīto jaunatne. Bet nav jāstāsta, cik tas ir forši, ka mēs visi tagad tādi būsim. Un kā tad bērni dzims- no kolbām? Cilvēki ir kā magnētiņi, tikai plusiņš ar mīnusiņu pievelkas, un pārējais ir ārpus normas, bet tā var būt un tas ir NORMĀLI.
 • lira

  lira

  Vai tas nelīdzinās tādai jauniešu vervēšanai,piesaistot tos homoseksualitātei? Un kas ir Kašers,lai vispār iesaistītu nepilngadīgus jauniešus tādos vakaros? Viņam ir pedagoga,mediķa vai cita profesionāļa izglītība,kas ļautu vispār par ko tādu runāt?
 • Scorseze

  Scorseze

  Ja cilvēkam ir gadījies kļūt par pederastu, lai jau viņš tāds arī ir, ja viņam labi, taču lai nelien virsū citiem cilvēkiem ar savu slimo galvu! Drīz jau arī pedofili, nekrofili un pārējās novirzes arī sāks prasīt "toleranci" pret sevi, sviests!
 • Anonīmajiem

  Anonīmajiem

  Ak jee cik pretīgi komentāri, rakstot un sakot ko tādu jau vien ir slimi un parāda par intelekta līmeni. Tas ir tas, no joka. Zvans uz skolu, es šodien nebūšu, jo esmu gejs?? Kāda slimība, cilvēki attopieties. Nav vairs psrs padomju laiki.
  • Jānis Adijāns

   Jānis Adijāns

   komentāri nav pretīgi. Pretīgi ir bakstīt tūpli un to sludināt bērniem, kā kaut ko labu.
   • Pumpa

    Pumpa

    varbūt tu kreisā seksa meklētāj labāk pastāvi klusu! mazāk mau-kas meklē!
 • Kašeram pideram

  Kašeram pideram

  ...Blā,blā blā un sāk lietot narkotikas un griezt vēnas-visiem pideriem jāgriež vēnas un jādomā par pašnāvību tad būs miers no tiem slimajiem lopiem.Otrs variants drāziet kā un ko gribat ,bet nelieniet ar savu preteklību ielās,nerīkojiet praidus un dariet TO tā lai normālā sabiedrības daļa par jums zina pēc iespējas mazāk!
  • .
   • Artūrs

    Artūrs

    Jāiemāca un jāpasniedz bernam tā lai viņš neizlemj būt "tāds" :D
 • Kaseram

  Kaseram

  Kašer ja tu esi slims tad sēdi majās un nekladzini par savu slimību visiem apkārt,netraucē veseliem cilvēkiem normāli dzīvot un pieņemt tavu slimību par saprotamu un pieņemamu slimību.padoma labi vai nepilngadīgam vajag jau tagad zināt kā tu un tavs draudziņš viens otru putraimu gaņğī analizējat.
 • Fuj

  Fuj

  Pretīgākais ko esmu šodien dzirdējis. Bet ne pārsteigts par tavu izglītotību. Jauki ...... kā jau latvietis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!