Māmiņa neizpratnē par Kašera rīcību! Multimākslinieks rīko diskusijas par homoseksualitāti, tostarp nepilngadīgajiem

Multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers savā “Instagram” profilā ievieto paziņojumus, piedāvājot piedalīties domubiedru vakaros par homoseksualitāti un vardarbību skolās pret netradicionāli orientētiem cilvēkiem. Šis paziņojums sasniedzis Aelitas 13 gadus veco meitu – mamma uzskata, ka nepilngadīgām personām šādos sarunu vakaros neesot vietas.

Atpakaļ uz rakstu

58 komentāri

 • Liene

  Liene

  Atbalstu, ka ir jāstāsta. Lai veicinātu sapratni un iecietību. Īpaši, lai vieglāk uzaugt būtu tiem, kuri patiešām ir netradicionāli orientēti. Tas, ka viņi paklausīsies lekciju par to, cik dažādi ir cilvēki, viņus nepadarīs par homoseksuāliem, tikai veidos sapratni. Un ļaus uzaugt saprotot sevi. Es uz pirmo Paprdes zieda lekciju un diskusijām par seksuālo dzīvi, arī bij 13 gadu vecumā, tas nenozīmē, ka nepagaidīju līdz stipri nopietnākam vecumam, lai ar to tiešām nodarbotos. Bet - man bija vismaz sapratne, kas ir kas. Nevis kā mūsdienu jaunatne - nezin kā izsargāties vai apspiež sevi vai citus tikai tāpēc, ka viņi ir citādāki. Ar vecākiem tiešām par to neparunāsi, jo pārāk daudzi ir psiho vecāki, kuri drīzāk bērnu piekautu nekā ļautu viņam būt pašam.
 • Es

  Es

  Tur ja tā lieta, ka homoseksualitāti nevar iemācīt un nav nekāda izklaidība. Cik daudz apkārt mums ir personas ar netradicionālu orientāciju. Un tajā skaitā arī visiem labi zināmi cilvēki sabiedrībā. Un manā paziņu lokā ir ļoti forši cilvēki homoseksuāļi. Tā vienkārši notiek. Un liekat mieru Kasparam. Mani bērni ir daudz laika pavadījuši kopā ar viņu. Kaspars ir vienkārši kolosāls. Un atcerieties, ka nevienu nevar pataisīt par lesbieti vai geju. Tas ir dots jau no dzimšanas. Un ar audzināšanu tur nav nekāda sakara.
 • Vita Dišlere

  Vita Dišlere

  Ja cilvēks ir netradicionāli orientēts,vai tad viņam nav nekādu tiesību.Un vai vecākiem tāpēc jāatsakās no sava bērna.
 • .

  .

  Cik stulbi komentāri :D Viņš taču neko nereklamē, bet mēģina risināt situāciju ar vardarbību. Sanāk, ka jūs, komentētāji, atbalstat vardarbību.
  • Jānis Adijāns

   Jānis Adijāns

   viņš kā reizi reklamē... reklamē pilnīgi nenormālas lietas. pusaudzis ir mērķa auditorija jo ar to visvieglāk manipulēt.
 • Keita

  Keita

  Kārtējā jazematka, ka tik pasūdzēties, ja meita lezbiete, nu un?
  • Artūrs

   Artūrs

   Tur jau tā lieta, ka viņa nav lezbiete, tas ir tas ko cilvēki nekādīgi nesaprot, viņai šķiet ka viņa ir (plus tas taču ir "stilīgi"), jo vairāk par do domā un apgrozies tādās aprindās un draugi par to runā, cilvēks sāk pieņemt to, cilvēki ir sociāli zvēri viņi atdarina citus un ja redz netaisnību jūt līdzi tam, tāpēc šī sērga kas pārņem pasauli nav nekas vairāk kā uzpūsts zilonis no mušas. Nav geju un lesbiešu, tas viss ir galvā, viņi paši izvēlas tādi būt...
   • IQ

    IQ

    Šis, manuprāt, bija visstulbākais komentārs. Seksuāli neizvēlas. Tu izvēlējies būt heteroseksuāls?? Tu pamodies vinu dienu un nodomāji:"wow šodien man patiks meitenes" . Nē, par tādu nevar pārvērst un kļūt. Kā mēs visi zinām ir X un Y hromasomas.
   • f

    f

    Un ko tad tās hromAsomas taviprāt nosaka, muļķīt?
 • Normāls cilvēks

  Normāls cilvēks

  Kāpēc pieļau visādiem seksuāliem, homoseksuāliem, pidariem un hujeksuāļiem uzbāsties ar savu slimīgo domāšanu pārējai normālai sabiedrībai un bērniem.
  Sēdiet savos dzīvokļos un urbiniet tālāk savas pakaļas sūdus, beuzbāžaties ar savu slimību pērējiem.
  Vai tādi Kašeri, Streipi, Rinkeviči vispār zina kas ir ģimenes vērtības ? Nē - viņiem tas nozīmē paķaļas caurums un krāniņa staipīšana !!!!!
  • Ilga
   • Jānis Adijāns

    Jānis Adijāns

    Vai tas piderass ir ar pedagoga kvalifikāciju??? nē, tad lai uzkasa dirsā ezi
 • Wow

  Wow

  Brīnos, Kā tam Kašerim nav bail norauties pa muti. Līst pie bērniem ar šādiem piedāvājumiem līdzinās pedofīlijai !!! Izskatās, ka šim gejam tāds arī ir plāns - iepotēt bērniem savu pederasta gēnu, ieglaudīt ausīs, cik tas ir "forši un pareizi", tādā veidā ievilkt nepilngadīgos savos izvirtības tīklos !!! Nesaku, ka sist ir pareizi, bet cilvēki ir dažādi un starp tiem ir arī spontāni, agresīvi ļaudis, kas var izsist zobus tādiem gejiem. Pieaugušie, esiet modri un sargiet savus bērnus !!!
 • Ervīns Turla

  Ervīns Turla

  Šādiem psihiski slimiem kašeriem ir jāveic kastrācija un jāpiemēro piespiedu ārstēšana pidaroleprozorijā, lai neļautu traumēt mūsu bērnus un pasargātu tos no šādiem izdzimteņiem!
 • -LG-

  -LG-

  Vienreiz norausies kārtīgi pa purnu no kāda sakarīga tēva par bērnu iesaistīšanu un varbūt arī aizmirsīs pats, ka ir zilais!
 • Nē

  Nē "sniegpārsliņām"

  Tā māte ir dura. Viņa ar savu bērnu nav runājusi par seksu kā tādu un nemaz netaisās, nemaz nerunājot par seksualitāti un seksuālo orientāciju, tas ir skaidrs pēc viņas reakcijas uz šo iespēju pusaudžiem iegūt +- patiesu informāciju no cilvēka, kas tam visam pats ir gājis cauri.
  Ar jauniešiem par to ir jārunā, un tas viss ir jādara pat vēl agrāk, lai iemācītu vienlīdzību un ne tikai apkārtējo, bet arī sevis pieņemšanu.
  Un ja nu meitēns pati ir lezbiete vai biseksuāle? Ar šo savu rīcību snowflake māmuļa nogrieza piiiilnīgi visus ceļus atklātām, brīvām un godīgām attiecībām ar meitu.

  Pirms ļaut taisīt bērnus, visiem derētu iziet nopietnus psiholoģijas kursus, lai savu "man vajag bērnu" ambīciju vai egoisma dēļ neuzražotu vēl vismaz vienu nelaimīgu, depresīvu, neveiksmīgu cilvēku šajā pasaulē. Mūsu jau tā ir gana.

  Kā man riebjas visi šitie taisnie prāti un šaurās pieres. Veh.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!