Māmiņa neizpratnē par Kašera rīcību! Multimākslinieks rīko diskusijas par homoseksualitāti, tostarp nepilngadīgajiem

Multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers savā “Instagram” profilā ievieto paziņojumus, piedāvājot piedalīties domubiedru vakaros par homoseksualitāti un vardarbību skolās pret netradicionāli orientētiem cilvēkiem. Šis paziņojums sasniedzis Aelitas 13 gadus veco meitu – mamma uzskata, ka nepilngadīgām personām šādos sarunu vakaros neesot vietas.

Atpakaļ uz rakstu

58 komentāri

 • Sersvilks

  Sersvilks

  Piderass, NELIEN PIE BĒRNIEM!!! Goda vārds, sanāks šmuce uz Ģertrūdes ielas.
 • Sanita

  Sanita

  Es uzskatu ka geji, lezbes un visi parejie nosauktie ir sava veida slimi cilvecinji, kuriem vajag gan atbalstu gan palidzibu....Shadi cilveki nepiedzimst, vinji rodas no visadiem ietekmejoshiem faktoriem-bernibas, gimenes, sexualas vardarbibas ,salauztas sirds utt (ljoti mazs %ir tadu kam shadas pazimes sakas kaut vai pusaudzu vecuma, ljoti mazs %)....Taja vieta lai pareizi arstetu vaju, ievainotu,apsaukatu vienkarshu, normalu cilveku kam iezagusies shada doma par orientacijas mainju uzrodas tukstoshiem/ miljoniem gudrinieku kas labsirdigi pastasta to ko vinsh atbalsta pats/dara pats un tas ir vidnpusejs stasts + vel palidz atrast otru pusiti lai tadu ka vinsh paliek vel vairak un atrak (sava veida sekta)+sliktaka gadijuma pats macitajs sniedz to pirmo pieredzi visiem saviem skolniekiem...Es nesaku ka konkreti shi raksta vaininieks tads ir, bet domu nakotne nevar izslegt.....Daudz visa var rakstit un diskutet, protams katram ir sava izvele un ka cilveki mes esam ar vienadu uzbuvi, toties neizslegsim vadiantu ka daudz kas shai dzive tiek uzspiests, melots, slepts lai kads no kautka gutu labumu...Jaizglitojas Ir vecakiem ka rikoties shadas situacijas kad bernam liekas ka vinjam cita orientacija ,ka pareizi runat ar bernu un ka noskaidrot/analizet vai ta ir iedoma vai isteniba. Viss sakas no pashu vien gimenes...
 • Agris
  +11 +11 0

  Agris

  Lasot šādas ziņas par homo lietām un ka daļai sabiedrības jau tas paliek normāli, valdībās un vadošos amatos mums ari ir tādi cilvēki, tas man liek dusmoties un kliegt, vājprāts, tauta...pamostoties, ir vērtības kas nemainās, lai kas ari nekārdinātu to mainīt, vīrietis ir vīrietis un sieviete ir sieviete un skaistums paliek vienīgi šajā ispildijumā, punkts!!! Ja vīrieši un sievietes ļaujās kārdinātājam un pārkāp šīs robežas, tas ir graujoši pašiem un sabiedrībai kopumā. Es esmu par to lai palidzetu tiem kas tiek kardināti vai ir jau tādi, atgriesties pie pamātvērtībām ko Dievs piešķīris vīrietim un sievietei. Nav viss dzive jāpieņem, jo daudzas lietas nāk no ļaunā ar mērķi zagt, nokaut un nomaitāt. Un ļaunums, daudzos gadījumos tiek mums pasniegts caur puķēm, caur labestību utt, vajag but uzmanīgiem! Šodien ir jau jācīnās par daudzām lietām, kas kādreiz bija pats par sevi saprotams!!! Ja jau homu tik loti pieprasa sapratni un tiesības sabiedrība, tad ka ir ar tiem kam orintācija ir sist, nogalināt, izvarot, zagt...utt, šis orintācijas savā saknē ir tikpat ļaunas ka visi homo pavedieni, tads pats grēks un posts ka parejie. Un tas nav mans viedoklis, ta ir Patiesiba, kas nak no Dieva Varda, Dievs neruna viedokļos, Vins runa patiesību, kas darbojas. Citiem vardiem sakot, esiet nomoda un skaidra prata ka netopam pievilti un otrs, esmu par palīdzības sniegšanu šādiem cilvēkiem jo zinu ka Dievs to grib un var!!! Ir daudz cilveku kas tadi bijusi kuriem Dievs ir palīdzējis, vini pasi stāsta cik tas ir traki savās liecībās!!! Nu ta! Mīļie cilvēki, stāvēsim par vērtībām kas nemainās un lūgsim Dievu par to, lai vins mus maca kalpot šādiem cilvekiem bez nosodījuma, bet ar Dievišķu gudribu, pazemību un lēnprātību!!!!
 • Tu
 • Jānis Adijāns

  Jānis Adijāns

  Lai tikai pamēģina nākt un savu tūpli sludināt uz skolu, kur mani bērni mācās. Neesmu es vardarbīgs, tomēr izskatās, ka varētu būt izņēmums.
  • Pumpa

   Pumpa

   Jāni Adijān! un šito saka tas, kas apkārt ma-ukojas? draugu grupās meklē mau-kas, bet pašam sieva ar bērniem mājās!
 • Kas jums kaišs

  Kas jums kaišs

  Es pieņemu, ka lielākā daļa, šo pretīgo komentāru autori ir vecāki. Vecāki , kuriem ir bērni. Un jūs uztrauc, ka Kašers izglītos jauniešus un vecākus, bet neuztrauc kādus vārdus jūs lietojat. "Pederasti" "pediņi" "Slimie'" u.c. Varbūt jūs bērns ar netradicionālu orentāciju tagad lasa jūsu pretīgos komentārus un kaunas par jums un domā vai ir vērts dzīvot, ja jau pat vecāki uzkata, ka ir "pediņš". Sākums ir jūsos. Vecākos. Ja ģimenē tiek ieaudzināta homofobija vai kāda radikāla ievirze pret LGBTQ, tad bērns to nes arī uz skolu un ielu. Un tad arī rodas visi šie apsaukāšanās un apcelšanas gadījumi. Es zinu, ka puse šo pretīgo komentāru rakstītāji ir vismaz 30 gadus veci. KO TAD JŪS GAIDĀT NO SAVIEM BĒRNIEM, JA PAŠI ESAT ALU CILVĒKI. Lūdzu padomājie ko rakstat. Paldies. ! Atbalstu Kašeru, un tiešām domāju, ka par to ir jāsāk runāt skolās.
 • nu

  nu

  Kašeru pašu bērni skolas laikā apbižoja,it kā ģērbies citādāk,bet liekas ,ka tur bija cita vaina
 • Teo

  Teo

  Ko nu raudat. Nav runa ka kāds māca par šīm lietām, bet gan par to ka ar mazgadīgiem bērniem tiekas kads bārdains tipiņš vecākiem to nezinot. U ja bērnus uz sarunu par seksu pie sevis aicinātu kāds hetero vecis, kas nan ne pasniedzēs ne kas cits? Viņs tak par pedofīliju sēdētu.
 • Eva
 • Jolanta

  Jolanta

  Visu negatīvo komentāru autoriem!!! CIK NO JUMS VISIEM IR PIEDALĪJUŠIES VIŅA SARUNU VAKAROS LAI JŪS VARĒTU SPRIEST PAR KO VIŅŠ TUR RUNĀ?!

  Man patiešām žēl jūsu bērnu, ka viņiem jāuzaug ar tik naidīgiem un cieņu nezinošiem vecākiem. Ceru ka jūsu bērni nebūs piederīgi LGBT kopienai, jo bail iedomāties kas ar viņiem notiktu tādās ģimenēs.

  Ja bērni no vecākiem neizjustu naidu pret LGBT kopienu tad viņi runātu ar vecākiem nevis Kašeru.
  • Teo

   Teo

   Vai tu saviem bērniem ļauj tikties ar pieaugušiem onkoļiem tev nezinot? Un pat nav svarīgi kādas orientācijas viņš ir. Vai tomēr būtu ar tevi tādi pasākumi jāsaskaņo?
   • Jolanta

    Jolanta

    Vecākiem pašiem ir jārunā ar bērniem par tādām lietām, lai nebūtu interese meklēt informāciju pie svešiem onkuļiem. Mani bērni nebaidās man prasīt atļauju tādām lietām. Es nevis aizliegtu viņiem iesaistīties tādās sarunās bet iesaistītos kopā un pēctam pārrunātu ko no tā saprata un ko nē.
   • Jolantai

    Jolantai

    Nejau runāšanā ir vaina, bet gan tajā, ka šāds pasākums notiek bez vecāku saskaņošanas. Un neesi naiva - tavi bērni slēpj no tevis vairāk kā spēj iedomāties. Un jo vecāki viņi būs jo vairāk noslēpumu būs. Tava uzbāzība var nākt tikai par ļaunu.
   • Inese

    Inese

    Vecākiem ir jākontrolē ko viņu bērni dara internetā un jāzina kur atrodas viņu bērni, kad viņi nav mājās. Ja bērniņš tik maziņš, ka jāprasa vecāku atļauja, tad visas pārējās no tā izrietošās sekas ir vecāku neizdarība/negribēšana. Kas attiecas uz sarunu vakaru apmeklēšanu: ja ģimenē vecāki ir homohobi, tad es tik tiešām ceru, ka jums nebūs vilšanas, ja jūsu bērni būs netradicionālas orientācijas. Sekojiet līdzi tam ko runājat, citādāk beigās var sanākt ļoti, ļoti neglīti. Parunājiet paši ar saviem bērniem. Homoseksualitāti nevar iestāstīt vai iemācīt, tas ir ģenētiski. Un homofobi kuri piesauc bībeli un Dievu, common, Dievu (esat redzējuši, satikuši, kurš tur augšāmcēlās utt. ) atjēdzaties ļautiņi, tad jau katru vakaru pirms gulētiešanas Miega pelei arī varat atstāt cienastu!
  • Sersvilks

   Sersvilks

   Vai Tu esi lasījusi, ko viņi jaunajiem piderasiem māca savās izvirtuļu mājas lapās? Palasi!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!