Lēta, bet neticami skaista vieta tavām kāzām!

3 komentāri

Tāpat kā zemeņu sezona, arī kāzu laiks šobrīd rit pilnā sparā. Turklāt ne tikai Latvijā. Par vienu no pasaulē populārākajiem laulību ceremoniju noslēgšanas galamērķiem kļuvusi Grieķijas sala Santorīni.

Katru gadu uz šīs 74 kvadrātmetru lielās saliņas tiek reģistrēts 1000 līdz 1500 laulību. Atbildīgais uzdevums tiek sadalīts starp trim Santorīni dzimtsarakstu nodaļas darbiniekiem! Taču liela daļa romantisko tūristu laulību slēdz pareizticīgo baznīcā, kas ir Grieķijā dominējošā reliģija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par savu pusmēness formu, 300 metru augstajiem stāvkrastiem un gleznaino ainavu Santorīni sala var pateikties vulkāna izvirdumam, taču par lielo tūristu pieplūdumu arī Holivudas mūziklam ”Mama Mia” ar šarmanto Merilu Strīpu un Pīrsu Brosnanu galvenajās lomās. Katru gadu šo paradīzes nostūri zemes virsū apmeklē vairāk, nekā miljons ceļotāju – ne tikai ar nolūku apprecēties.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Sabine
  0 0 0

  Sabine

  Lūdzu cienījamie raksta autori filma "Mama Mia" ir filmēta citā Grieķijas salā Skopelos. Un Sandorīni ir viena no dārgākajām vietām Grieķijā!!!
 • Bez Tabu
  0 0 0

  Bez Tabu

  Esot 5x lētāk, nekā Čīlē, tāpēc pat no turienes brauc laulāties uz Grieķiju.
 • Arnis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl