Latvijā pazīstamu deju horeogrāfu tur aizdomās par nepilngadīgā pavedināšanu

”Uhh, Gribu Tev at***t, samaksāsu par neērtībām 50 euro. Tieshām atvainojos, tad 100? Reāli gribas to Tev izdarīt. Bla, sūk*****. Vai Tu sodien jau no***** un tpc negribi?” Ogrē dzīvojošais, nepilngadīgais jaunietis saņem viņam nepieņemamu piedāvājumu. Valsts policija ierosina krimināllietu.

Atpakaļ uz rakstu

37 komentāri

 • anonīms

  anonīms

  Vai tiešām neviens vairs nespēj filtrēt tekstus un paši spriest par kaut ko?
  1. teksta rakstība - tā raksta tikai nenobriedis cilvēks. Leksika daudz ko pasaka par personu. Šī nu noteikti ir pusaudža.
  2. Teikums par kartes izmešanu. Kartes šobrīd var nopirkt jebkurš un jebkādu numuru bez saistībām (priekšapmaksas kartes). Vienu dienu nopērku, palietoju un izmetu. Nummurs ir aizkrāsots, bet mūsdienās jebkurš var telefonu numuru ieguglēt vai ielikt ""messenger" un uzreiz atrast, kam pieder šis numurs, viss ir saistīts. Uzskatu, ka policija noteikti var noskaidrot, kur telefona karte ir pirkta un pieprasīt novērošanas kameras ierakstu, lai redzētu,kas to nopērk.
  3. Bildēs nav nekas identificējošs, lai tiešām pateiktu, kas tas ir šis cilvēks.
  4. Mājas adresi arī var uzzināt ļoti viegli. Un loģiski, ka persona, kas tur dzīvo, atvērtu durvis,ja pie tām zvana un šajā gadījumā loģiski,ka puisis vīrieti atpazina.
  5. Ja vīrietis tiešām būtu vainīgs, viņu uzreiz iesēdinātu kaut uz "sutkām".
  6. Ir komentētāji, kas saka, ka "tad jau nebūtu iesniedzis atlūgumu utt" Jūs paši padomājiet kādas sajūtas Jums būtu, ja kāds būtu šādi aplējis ar dubļiem.

  Es ticu, ka viss noskaidrosies, kas bija un kā. Varbūt tas ir ļauns joks no puiša draugiem, kam vienkārši nebija ko darīt. Ja noskaidrosies, ka vīrietis tiešām nav vainīgs, savu vārdu viņš nekad nenotīris. Un tam, kas ir aptraipījis, pakratīs ar pirkstu un par to aizmirsīs.

  Ja kādreiz uzskatīju,ka BEZTabu ir tīri labs raidījums, ko skatīties, tad šoreiz uzskatu,ka Jūs esat pāršāvuši pār strīpu atklājot, gan iesaistītā cilvēka vārdu, gan bildes. Un ceru, ka tad Jums būs krietni jāšķiras no naudas un tiem, kas bija iesaistīt šajā sižetā - jāšķiras no darba vietas!
 • Nesaprotu

  Nesaprotu

  Kāpēc tik ilgi vajag sarakstīties, ja tiešām tas šķiet šķērmi un riebīgi? Arī teksts,kādā it kā vadītājs raksta,vairāk izklausās pēc jauniešu stiliņa. ..
  Nevienu neaizstāvu, tik neizklausās ticami. Tiešām būtu tik stulbs, šādi sačakarējot savu karjeru,dzīvi?
 • Liene

  Liene

  es nesaprotu, vai tas ir likumīgi atklāt šī vīrieša personību? Var jau bļaut, ka tā labāk, lai visi zin, pie kā bērnus sūta. BET - ja nu mammuķis melo? Ja nu tiek apvainots nevainīgs cilvēks uz aizdomu pamata? Bez tabu tak negāja līdz, kad puika gāja pie tā vīrieša. Vai ne? Tātad - izsludināja onku uz linča tiesu bez reāliem pierādījumiem, balstoties tikai uz teikto.
  • x

   x

   Reāli pierādījumi ir izziņas un operācija, tas nav no zila gaisa izpūsts, tādēļ šādu informāciju var sniegt sabiedrībai. Otrais, ja šāds cilvēks atļaujas atklāti šādi rīkoties, tad ir pašsaprotami, ka šī nav pirmā reize. Trešais, viņš iesniedza atlūgumu, nevainīgi cilvēki tā nedara.
  • x

   x

   Papildus. Šādu informāciju sniedz sabiedrībai, lai atrastu citus viņa upurus, kuri varētu nākt pretī, jo savādāk, viņus ir ārkārtīgi grūti atrast.
 • šis

  šis

  šis "tādu lietu ir daudz un ka katrs otrais nāk šādus iesniegumus rakstīt.” ir labais, ta kaut vai katrs pirmais, kas tā vispār par attieksmi no policijas puses! Ja iesniegumu daudz, tad uz tiem var nereaģēt vispār
  • Kurš

   Kurš

   Attiecīgi policijā strādā tādi paši pidarasi ,kuri piesedz savējos.
 • Zupa
  0 -12 -12

  Zupa

  Pēc teksta izskatās, ka jaunieši atriebjas deju pasniedzējam.Mūsdienu advancētā jaunatne prot visu.Pasniedzējs ir ļoti prasīgs,ievainota nepilngadīga pašapziņa,tad nu cilvēku aplej ar dubļiem Ja mamaška saka taisnību, kāpēc jāslēpjas?
  • bet

   bet

   bet pēc komentāriem izskatās, ka liela daļa atbalsta pedofilu. Laikam savu bērnu nav, vai arī tiem uzspļaut no augsta koka
 • haha
 • Skatītāja

  Skatītāja

  Vai raidījuma bez tabu veidotāji apzinās, ka tagad šis vīrietis par goda un cieņas aizskaršanu un personu datu publiskošanu var vērsties policijā un tiesā?! Raidījumā pat tika minēts viņa vārds. Māmiņa ar savu pusaugu dēlu par svēto nevainību pataisījusi. Ko tad dēls pats tik ilgi sarakstījās?!
  • Kāds gods? Kāda cieņa?
  • Sandra Selga

   Sandra Selga

   Nabadziņš, vai ne? Es ne tikai publiskotu datus un personību, bet arī acis izskrāpētu publiski. Sajukuši jau prātā ar datu aizsardzību vai?
  • cik

   cik

   cik daudziem simpātisks liekas izvirtulis. Lai nu veči balstītu, bet sievietes...
  • Ess

   Ess

   Bērns ir Pati nevainiba!! hhh Pastaigajiet pa Ogri un paskataties ko tā NEVAINIBA ĪSTENĪBĀ DARAS!!! Atriebas gan jau par to ka no kādas dehas IZŠVILPA !!! HHHHH
 • Rita Vishnova

  Rita Vishnova

  На нары извращюгу!!! Там его быстро удовлетворят! ?
  • veiksmes stāsts

   veiksmes stāsts

   pedofilu mafija neļaus notiesāt ,diez vai pat piesedzējus un pantu mainītājus ,piesedzējus pārbaudīs
 • Fogts

  Fogts

  Danču meistaram vajag uzlikt vissmagāko likuma atļauto sodu. (Ideālais sods būtu kadus 30 ar pātagu, bet šajos laikos tas nav iespējams.)
 • ĀM

  ĀM

  Tas ir uzbrukums EVROPISKĀM vērtībām!Briseles regula nosaka ,kavainīgs ir tas kurš neciena eiropas vērtības.
  • nu

   nu

   nu protams, vienmēr kāds no malas vainīgs, ja ne Maskava, tad Eiropa. Bet pašu zemē uzaudzis mūdzis ir balts un nevainīgs
  • ĀM

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!