“Kas man atgriezīs skatu, kad pavadīju tēti?” Ceļā uz kapiem bedres pamatīgi sakrata nelaiķi

Balvu iedzīvotājas Ingūnas gads iesācies ar sērām – no dzīves aizgājis viņas tēvs. Ģimene izlēmusi, ka atvadīšanās no tēva notiks Viļakas katoļu baznīcā, pēc tam mirstīgās atliekas vestas uz kapiem. Ceļa stāvoklis līdz kapiem ir kritiskā stāvoklī, tāpēc ģimene vērsusies vietējā pašvaldībā, lai lūgtu pirms bēru dienas ceļu nogreiderēt. Tomēr dome lūgumu nav izpildījusi.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Oga

  Oga

  Tagad jau arvien populārāk paliek atvadīties no mirušā atvadu vietā un kapos zārku vaļā vairs nevērt.
 • Rožukronis

  Rožukronis

  Satversmes 99. pantā ir īpaši noteikts administratīvo resursu neizmantot rožukroņu un jēru upuru apkopei.
 • es

  es

  tik daudz ceļu ir vēl sliktākā stāvoklī un nekas! Katra iedzīvotāja vēlmes pašvaldībai nav jāpilda prioritārā režīmā.
  Un starp citu - nelaiķiem pa degunu asinis netek, kā to minēja sižeta autore!
 • Ramona Vucāne

  Ramona Vucāne

  Tā ir īstākā dzīves realitāte,ir finansējums,nav finansējuma.Cilvēciskais faktors kā tāds vairs neeksistē,jo daudz kas ir izdarāms arī ar to mazumiņu kas ir,vienā vārdā CILVĒCISKUMS.
  • X

   X

   Es Jums pilnībā piekrītu!!!cilvēciskumam jāpastāv!!!nu cik var zagt??? visu taču kapā nepaņems līdzi!!!
 • X

  X

  Kad cilvēks aiziet mūžībā..Viļakas novada pašvaldība nepiedāvā tuviniekiem it nekādu palīdzību. Izliekas par beigtiem!!!Ja aizgājējam nav tuvinieku, droši vien līki izmet grāvmalā vai kāds vietējais pudeļu Janka aprok mežā. Sociālam dienestam VALSTS piešķir budžetu, bet pašvaldībai nekad nav naudas. Šājā novada pašvaldībai nepastāv ētikas un morāles princips. Par nogreiderētu ceļu pat nevar būt runas!!! Zeme ir apaļa, gan vainīgie savu sodu sodu vēl saņems.
 • Santa

  Santa

  Sižetā, ir kļūda! Nevis Viļānu katoļu baznīca, bet Viļakas!!!
 • Ināra g

  Ināra g

  Gribu pavizināties ar kugi, kamēr bel esmu dzīva. Nekad savos 66 gados neesmu ceļojusi Esmu 2.grp. invalīde, bez redzamāminvalida pazimēm.
 • Gribētos zināt?

  Gribētos zināt?

  Cienījamie pārvaldes darbinieki, kāda jēga greiderēt ceļu bija tai dienā,kad pie jums brauca Bez tabu? Tad kas ir svarīgāks..... bēres, jeb paspēt nogreiderēt līdz Bez tabu ierašanās. Tad pasakiet kāda jēga bija tērēt tos tūkstošus, lai televīzijas auto izbrauktu. Kauns par attaisnojumi.
 • ...

  ...

  Tads nu musu vilakas novads ir viniem lai tik labi par citiem nedoma .bardaks vien ir ar novadu.
 • S

  S

  Pašvaldībai cilvēka vēlmes nav būtiskas, Viena cilvēka dēļ nav vērts pūlēties, bet no Bez Tabu raustās, lai gan laiks nebija ne "vasarīgāks, ne ziemīgāks".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!