Iekšlietu ministrijā top jauns likums! Uz ko tas attieksies un ko noteiks?

25. janvārī kopā uz diskusiju nāks Iekšlietu ministrijas un sabiedrisko organizāciju pārstāvji, lai runātu par iespējamajiem grozījumiem likumā, kurš attieksies uz prostitūciju. Bez Tabu vēlējās jau laikus noskaidrot, par kādām izmaiņām ir runa, lai par to varētu informēt sabiedrību. Kad sākām interesēties, par pamatīgu pārsteigumu parūpējās jau piesauktās ministrijas pārstāvji.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Guna

  Guna

  Viņas taču nemaksā nodokļus no sava nopelnītā. Bet cilvēkam kas no ārzemēm palīdz ģimenei gan ir jāatskaitās cik un kpc tu viņam naudu esi pārskatījs
 • pardeveja no rajona

  pardeveja no rajona

  Es tikai nesaprotu-kāpēc viņas,ja ik dienu pelna manu mēnešalgu(es esmu tieši tā pārdevēja-kas ik dienu,ik vakaru staigā viņām garām pēc darba par tiem pašiem 400 eiro mēnesī ) ,regulāri prasa man cigaretes !!!???Pat mūsu baznīca un veikaliņš iekš šā video....Būtu tad nu kaunu pratušās-un mani pašu pacienājušas ar tām cigām,100gr konīša un šokolādi !!!Kā nekā--man veselu mēnesi bijis jāvergo par viņu dienas naudu un daudzumdaudzreižu no savas nabaga kabatas neesmu viņām pa cīgai (kontrabandas protams) žēlojusi (kad ir,kad nav vai pašai nepietiek līdz algai-atsaku strupi) !!!!Uhhh....biezās meičas....tik brīnums-kāpēc tik slikti izskatās ja tik labi pelna....???Narkotikas?Nu jā...cik zināms-visas Asara/Lienes ielas metas esot ar HIV un C hepatītu(to zinu-no vietējiem )
 • Raimonds

  Raimonds

  Tagad Latviju pametīs prostitūtas un pēc viņām policijas operatīvie darbinieki...
 • we

  we

  Vinja ieshot straadaat... jaasmejaas. Ja dienaa 400 eur, cik taadaa gadiijumaa vinjai buutu jaapelna tajaa darbaa ar vinjaspraat normaalu algu?
  Uzprasiet cik daudz politikju ietu straadaat godiigu darbu?
 • Inga
 • Ligita Zustere

  Ligita Zustere

  Austrijā ir pilnīgi legāli lusthausi un neviena uz ielas nestāv. Visos laikos ir bijušas prieka meitas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!