Gribi seksu? Vispirms paskaties pulkstenī! Aprēķināts laiks, kad sieviete baudai ir vistuvāk!

3 komentāri
Gribi seksu? Vispirms paskaties pulkstenī! Aprēķināts laiks, kad sieviete baudai ir vistuvāk!
Foto: Flickr.com

Virdžīnijas universitātes pētnieki, apkopojot datus par vairāk, nekā tūkstoš sievietēm vecumā no 23 līdz 44 gadiem, izrēķinājuši, kurā brīdī daiļais dzimums tuvībai ir visatvērtākais! Atklājies, ka šis brīdis ir diametrāli pretējs tam, ko nosaka vīriešu bioloģiskais pulkstenis!

Zinātniekiem izdevies noskaidrot, ka vislielāko seksuālo tieksmi daiļā dzimuma pārstāves izjūt ovulācijas perioda vidū, precīzāk no 10. – 16. dienai līdz nākamo menstruāciju sākumam. Tieši šajā laikā nobriest olšūna un sieviete var palikt stāvoklī tīri anatomiski. Acīmredzot, daba parūpējusies, lai viņa to vēlētos arī mentāli!

Vēl interesanti, ka seksuāls uzbudinājums un iekāre abiem dzimumiem parādās atšķirīgā laikā. Sieviete baudas virsotnēm vistuvāk esot periodā no vienpadsmitiem vakarā līdz diviem naktī. Ja gribas būt pavisam precīziem – iekāre pīķi sasniedz plkst. 23:21.

Savukārt vīrieši seksam priekšroku biežāk dotu no rīta uzreiz pēc pamošanās, laika posmā no sešiem līdz deviņiem! Vislielāko tieksmi pēc tuvības vīrieši izjūt precīzi pulksten plkst. 07:45 minūtēs.

Nobeigumā, diemžēl, slikta ziņa kungiem, kas gan, droši vien, nepārsteigs. Sievietēm seksuālā apetīte nedēļas laikā var būtiski svārstīties, kamēr vīriešiem tā parasti ir vienmērīgi aktīva. Turklāt 36% sieviešu kāri pēc tuvības būtiski ietekmē garastāvokļa maiņas, kamēr stiprais dzimums pret tādiem niekiem kā oma un garīgais ir imūns!

Foto

Bez tabu raidījumā gan savulaik attiecību un ginekologi ieteica metodi, kas zināmu noturību seksuālajai apetītei varētu palīdzēt noturēt arī sievietēm! Tas ir intīmās muskulatūras trenažieris, kuru izmantojot it kā uzlabojoties seksa kvalitāte.

3 komentāri