”Es Tev b*** žaunas pārlauzīšu!” Jaunietis sociālajā portālā vajā meitenes, izsakot draudus un seksuālas fantāzijas

Sociālajā portālā “Facebook” uzdarbojas kāds jauns vīrietis, kurš ne vienai vien meitenei licis bailēs notrīsēt, bet viņas puisim no dusmām trīcēt. Iemesls ir viņa rakstīti komentāri pie meiteņu postiem, kurus lasot ne vienam vien radusies pārliecība, ka bez policijas iejaukšanās neiztikt.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Monta Krūmiņa

  Monta Krūmiņa

  Ja šī persona tiešām ko pastrādātu(nedod Dievs), manuprāt, līdzās ar viñu cietumā būtu jāsēž visiem no tiesībsargājošām iestādëm, kas nereağēja!!!
 • Janis Stoma

  Janis Stoma

  Morālam kroplim neko nepadarīsi. Vienīgais iemest būrī,un būri mežā atstāt. Sabiedrībā tādiem vietas nav.
 • J

  J

  Cilvēks ir slims un ir vienkārši uz laiku jāliek psihenē, jānoņem no sabiedrības uz pāris mēnešiem vismaz. Bet tie, kas te runā par kaut kādu kāju lauzšanu un ko tik vēl nē, piedodiet, bet neesat ne ar ko labāki, kad gan kāds vardarbību ir atturējis ar vardadbību? Tā tikai var vairot agresiju.
 • Kristaps Sutra

  Kristaps Sutra

  Ceru ka tiešām tas slimais tiks iesēdināts kādā iestādē. Cik zinu šis viss jau notiek gadiem, situācija nemainās! Viņš nav pieskaitāms un sišana gudrāku nepadarīs! Lai gan gribētos lai izjūt pats savus draudus uz savas ādas. Mans bērns bieži ciemojas šajā mājā, tiešām nezinu kādu soli būs jāsper, ja valsts nespēs kaut ko darīt lietas labā. Redzot kā viņš met ķieğeļus pa balkonu..tie krīt tur kur mans dēls iznāk no mājas! Tas ka viņš lieto alkoholu nav iemesls neiesēdināt cilvēku, ja viņu vispār tā var nosaukt?
  • Kristaps Sutra

   Kristaps Sutra

   Gribētu tik lūgt, lai cilvēki kuriem arī ir bijusi nepatīkama pieredze ar viņu, nekautrēties un rakstīt par to iesnigumu VP. Lai viņš saņem par visiem saviem nopelniem, cietumā viņu pārmācīs vēl labāk kā uz ielas. Ja neieliks cietumā tad vismaz izolēs. Bet ja visi domās ko tad es.. tad arī pēc gada būs sižets par viņu, tādi cilvēki nemainās. Ps. Uzspļaut uz viņa atvainošanos!
  • Kristīne Dorbe

   Kristīne Dorbe

   Nesaprotu, kur problēma, ja ir tā kā fb lasīju un, ja viņš ir garīgi nelīdzsvarots aizejiet uz sava rajona soc dienestu un painteresējaties, kas par viņu nes atbildību. Jo, ja viņš ir nepieskaitāms - sodīt viņu nevar, psihenē viņu paturēs labi ja mēnesi. Par viņa rīcību atbildību nes aizbildnis - kāds no vecākiem, brālis vai māsa (kas nu tur viņam ir), ja neviens to nekontrolē un viņš tiešām ir atdzīts par garīgi slimu, Jūs varat prasīt soc dienestam, lai viņu izolē, tas ir pansionāts slimiem cilvēkiem un tur jau uz mūžu.
   Nesaprotu, skartu mani šī problēma, sen jau būtu sākusi rīkoties, nevis fb sūdzētos.
  • Renars Cirulis

   Renars Cirulis

   Kristīne Dorbe pret viņa gribu neviens nekur viņu nevar izolēt. Tas bija agrāk, tagad ir demokrātija. Tāpēc pilnas ielas ar psihiem.
  • Kristaps Sutra

   Kristaps Sutra

   Kristīne Dorbe Tas kur viņš ir jāliek nav man jāizvērtē! Tak ir redzams ka viņš ir pilngadīgs. Iesniegumi jau tiek vākti. Lai arī tiesa izlemj kur ir viņa vieta! Un nesūdzos FB bet paužu savu viedokli par notiekošo. Gribu lai cilvēki saprot to ka runa neiet tikkai par izņirgāšanos bet arī par vandālismu un reālu cilvēku dzīvību apdraudēšanu.
 • Andžejs Melbergs, pedofilu mednieks

  Andžejs Melbergs, pedofilu mednieks

  Pateicos Bez Tabu komandai un, atsevišķi, Albertam Dinteram par iesaistīšanos. :)

  Cerams, ka cilvēki apvienosies un kopā mēs visi varēsim jebkādiem līdzekļiem aizvākt šo pretīgo indivīdu no ielām...
 • Krista Kristiāna
 • Sviests.

  Sviests.

  Līdz kamēr kārtējo reizi nekas nenotiks , nebūs nekāda reakcija no policijas puses.....
  Tā arī dzīvojam.
  Tādam vieta normālā sabiedrībā nav!
 • Agnese Gric

  Agnese Gric

  Viss iet uz to, ka no tekstiem pāries pie darbībām... Žēl, ka mūsu valstī tādi nabagi likumi. ?
 • kaspars ozoliņš
 • super tv

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!