Dāmas dalās pieredzē, kā iegūt pilnīgas, skaistas lūpas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

2 komentāri
Dāmas dalās pieredzē, kā iegūt pilnīgas, skaistas lūpas

Apjomīgas, pilnīgas lūpas vienmēr uzskatītas par seksualitātes simbolu. Lūpas tiek uzskatītas par ideālām, ja virslūpa ir mazliet tievāka par apakšlūpu, bet seksapīlas, ja tām ir apjoms. Ne katrai sievietei tādas lūpas dāvājusi daba, bet medicīna dara brīnumus un dāmas to izmanto.

Lai iegūtu apjomīgas pilnīgas lūpas, vispopulārākā metode ir filleru injekcijas, taču dažkārt ķirurgi izmanto arī skalpeli, lai taukus no citām ķermeņa daļām ievadītu lūpās un tās kļūtu apjomīgākas.

Tālivaldis Krūmiņš
Plastikas ķirurgs

 Tauku iegūšana, injicēšana, tas ir daudz sāpīgāk un sarežģītāk. Turpretī tā saucamā filleru injicēšana ir daudz ātrāka un vienkāršāka metode, līdz ar to arī populārāka.

Sarunā ar “Bez Tabu” uzņēmēja un “influencere” Katrīne Sauliete atklāj, ka arī viņa izmēģinājusi uzlabot lūpu formu, izmantojot filleru injekcijas. Katrīnes pārliecība, ja to dara, tad ir svarīgi nepārspīlēt un neveidot lūpas pārlieku apjomīgas. Galvenais, lai izskatās maksimāli dabīgi un neveidojas “pīlīšu lūpas”. Ar filleru injekciju metodi ir iespējams koriģēt nepilnīgi izveidotu apakšlūpu vai augšlūpu. Katrīne iesaka procedūru veikt tikai pie sertificēta speciālista, kuram uzticas.

Sievietes bieži vien cenšas vīriešiem, bet viņi gan ne vienmēr novērtējot dāmu pūliņus. To apstiprina gan uzrunātie televīzijas žurnālisti, gan paši ārsti.

Tālivaldis Krūmiņš
Plastikas ķirurgs

Es esmu konservatīvs ārsts un nepriecājos par tām bieži redzamajām “Instagram” milzu lūpām un cenšos tādas neveidot. Es vispār pat īsti nesaprotu, kur slēpjas tas skaistums tajās “pīļu lūpās”. Man nav saprotams tas skaistums, bet skaistuma izpratne ir subjektīva, kā mēs zinām.

Plastikas ķirurģe Laura Liepiņa stāsta arī par iespējamām komplikācijām uzreiz pēc lūpu palielināšanas. Starp citu, tās grib koriģēt tikai un vienīgi dāmas. Vīriešus uztrauc viņu deguni, vēderiņi,  pazodes un sejas ovāls, kuru dēļ vīri mēro ceļu pie plastikas ķirurgiem.

Vēsture liecina, lai cik grūti laiki bijuši, dāmas vienmēr skaistumkopšanai atvēlējušas gan laiku, gan līdzekļus. Pat karā laikā neiztikušas bez skaistumprocedūrām un lūpas tik un tā vismaz uzkrāsojušas.