“Brauc pliki veči, un uz to visu skatās mazi bērni!” Interneta lietotājs šokā par Ventspils pliko baikeru brauciena atspoguļošanu!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

22 komentāri

“Kāds vispār ir skatījies delfi.lv Ventspils pliko baikeru brauciena galeriju? Pat galeriju nevajag vērt vaļā, titulbildē jau viss redzams. Divas mazas meitenes skatās uz pliko motocikla vadītāju, kuram aizmugurē vēl plika sieviete. Tajā braucienā brauc pliki veči ar plikiem “krāniem”, un uz to visu skatās mazi bērni! Ārprāts!” Vēstule no kāda šokēta “Bez Tabu” skatītāja.

“Kādu piemēru viņi rāda? Ko vecāki bērniem skaidro? Būtu vismaz tā, ka pasākumu var apmeklēt no 18 gadu vecuma. Kā ko tādu var rīkot? Taisiet tos braucienus, ja patīk, bet bērnu tur vest un laist iekšā nevajadzētu! Kaut kāda bezatbildība, šausmas! Drausmas, kas notiek, un viss ir atļauts, un visiem liekas normāli?” Turpina “Bez Tabu” skatītājs, kurš zem vēstules parakstījies kā Jānis.

“Bez Tabu” komentāru lūdza Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu tiesību aizsardzības departamenta direktora vietniecei Baibai Skrabānei. Šobrīd pašvaldībai pieprasīts skaidrojums, vai šis pasākums ir bijis saskaņots, vai vecāki ir bijuši informēti par to, vai šis pasākums ir piemērots, lai to apmeklētu kopā ar bērniem.

“Jāsaka, ka, inspekcijas ieskatā, šāda veida pasākuma apmeklēšana nav sasaistāma ar bērna interesēm, un tā ir vecāku atbildība un vērtēšanas jautājums, vai tiešām uz šādiem pasākumiem vajadzētu ņemt līdzi bērnus. Atsevišķās situācijās, protams, mēs nevaram izslēgt, ka kādam bērnam tas var radīt kādu kaitējumu, tai skaitā emocionālu,” tā Baiba Skrabāne.