99 procenti Latvijas sieviešu nesasniedz orgasmu. Vainīgi vīrieši! Pārliecināts Mīlestības skolas dibinātājs

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

32 komentāri

Amerikāņu zinātnieki desmit gadus veikuši pētījumus un nākuši klajā ar slēdzienu, cik bieži dažādos vecumposmos būtu jānodarbojas ar seksu.

Vecumā no 18 līdz 29 esot jāmīlējas vismaz 2-3 reizes nedēļā, no 30 līdz 39 gadiem tas esot jādara 1-2 reizes nedēļā, tiem, kas ir 40 līdz 49 gadus veci, seksu vajadzētu reizi nedēļā.

Raidījums Bez Tabu skaidro, ko par to domā ielās sastaptie cilvēki un, cik bieži, viņuprāt, sekss būtu nepieciešams.

Ginekologi un seksologi gan uzskata, ka dalījums pa vecumposmiem, kāds esot pētījumā, ir vien teorētisks. Praksē gadoties gados jauni pāri, kas ar seksu nodarbojas daudz retāk nekā tie, kas jau krietni pusmūžā. Turklāt pētījums neko nesaka par vecuma grupu pēc 49 gadiem, it kā viņi nemīlētos vispār.

Dakteru pārliecība, to varot darīt līdz pat mūža nogalei, pat ne retāk kā jaunībā, ja vien veselība atļauj. Arī slavenā britu aktrise Džūdija Denča atzinusies, ka pat savos 82 gados ar seksu ir uz “tu” un tas jebkurā vecumā pat uzlabojot veselību.

Raidījums Bez tabu uzklausa, ko par intīmajām attiecībām, to kvantitāti, kvalitāti, kā arī vīrieša un mīlestības lomu seksā domā Mīlestības skolas dibinātājs, personīgās izaugsmes konsultants Juris Grave.