Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 14. maijs

Sofija, Taiga, Airita, Arita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“18+” aktualitātes

Ja nevaram par seksu komunicēt, tad tieši ko mēs varam? Jeb kā pārim viegli būt kopā ilgtermiņa attiecībās

Ja nevaram par seksu komunicēt, tad tieši ko mēs varam? Jeb kā pārim viegli būt kopā ilgtermiņa attiecībās 1

Uzņēmēja, attiecību un tuvības pētniece Anna Andersone teic, ka viņas dzīves kaislība un aizraušanās ir domāšana par ilgtermiņa attiecībām un strādāšana pie tā, lai, ilgi kopā esot, varētu saglabāt to pašu vieglumu kā iepazīšanās sākumposmā. Savukārt klīniskā psiholoģe ar specializāciju seksualitātes un partnerattiecību jautājumos Kristīne Balode savā darba pieredzē pārliecinājusies, ka cilvēkiem jautājums, kā jēgpilni nodzīvot pārim kopā, ir aktuāls jebkurā vecumā. Tieši tāpēc abas satikušās, lai radītu jaunu platformu pāriem, ar mērķi ļaut piedzīvot un izdzīvot attiecības viegli un kvalitatīvi.

"120 eiro par kailfoto!" Rīdziniece ziņo par modeļu aģentūru, kas piedāvā fotografēties bez apģērba

"120 eiro par kailfoto!" Rīdziniece ziņo par modeļu aģentūru, kas piedāvā fotografēties bez apģērba 51

Rīdziniece Melita internetā pamanījusi vilinošu piedāvājumu no modeļu aģentūras “Una Model”. Aģentūra meklē modeles dažādai sadarbībai, norādot, ka pieredze un augums itin nemaz neesot noteicošais, lai nokļūtu fotosesijās. Ņemot vērā, ka Melita aizraujas ar skaistumkopšanu un modi, nolēmusi riskēt un nosūtījusi savas fotogrāfijas.

"Kas man atgriezīs skatu, kad pavadīju tēti?" Ceļā uz kapiem bedres pamatīgi sakrata nelaiķi

"Kas man atgriezīs skatu, kad pavadīju tēti?" Ceļā uz kapiem bedres pamatīgi sakrata nelaiķi 11

Balvu iedzīvotājas Ingūnas gads iesācies ar sērām – no dzīves aizgājis viņas tēvs. Ģimene izlēmusi, ka atvadīšanās no tēva notiks Viļakas katoļu baznīcā, pēc tam mirstīgās atliekas vestas uz kapiem. Ceļa stāvoklis līdz kapiem ir kritiskā stāvoklī, tāpēc ģimene vērsusies vietējā pašvaldībā, lai lūgtu pirms bēru dienas ceļu nogreiderēt. Tomēr dome lūgumu nav izpildījusi.

"Viņam būtu jāsaņem nāves sods!" Šausminošajā jaunieša vardarbībā pret sirmgalvi atklājas jauni pavērsieni

"Viņam būtu jāsaņem nāves sods!" Šausminošajā jaunieša vardarbībā pret sirmgalvi atklājas jauni pavērsieni 7

Pirms dažādām nedēļām Latviju pāršalca baisas ziņas no Vecpiebalgas puses – 2000. gadā dzimis jaunietis brutāli ar kājām un rokām sit sirmgalvi. Pēc sitieniem gulošo kungu aplej ar verdošu ūdeni. Prātam neaptveramās darbības nofilmē un ievieto internetā. Ātri vien ziņas izplatās, sasniedzot arī likumsargus. 4. novembra rītā sākusies izmeklēšana kādā Vecpiebalgas kurtuvē, kur situācija notikusi.

"Brauc pliki veči, un uz to visu skatās mazi bērni!" Interneta lietotājs šokā par Ventspils pliko baikeru brauciena atspoguļošanu!

"Brauc pliki veči, un uz to visu skatās mazi bērni!" Interneta lietotājs šokā par Ventspils pliko baikeru brauciena atspoguļošanu! 22

“Kāds vispār ir skatījies delfi.lv Ventspils pliko baikeru brauciena galeriju? Pat galeriju nevajag vērt vaļā, titulbildē jau viss redzams. Divas mazas meitenes skatās uz pliko motocikla vadītāju, kuram aizmugurē vēl plika sieviete. Tajā braucienā brauc pliki veči ar plikiem “krāniem”, un uz to visu skatās mazi bērni! Ārprāts!” Vēstule no kāda šokēta “Bez Tabu” skatītāja.

"Tā var iedzīvoties nepatikšanās – zaudēt tiesības!" Ko alkometrs uzrāda pēc bezalkoholiskā alus lietošanas?

"Tā var iedzīvoties nepatikšanās – zaudēt tiesības!" Ko alkometrs uzrāda pēc bezalkoholiskā alus lietošanas? 8

Kāds sociālo tīklu lietotājs sacēlies īstu vētru internetā, publicējot ierakstu portālā “Facebook.com”, kurā apšauba bezalkoholiskā “Tērvetes” alus atbilstību tā nosaukumam. Viņš raksta, ka kāda jaunā māmiņa nopirkusi divas pudeles un, jau dzerot alu, secinājusi, ka garša ir nedaudz savāda, pēc pāris stundām nokļuvusi mājās un pārbaudījusi alkohola koncentrāciju izelpā, izmantojot kalibrētu alkometru, tas uzrādījis 0,20 promiles.

"Varētu būt, ka šīs kaņepes satur narkotisko vielu." Garāmgājējs Rīgas centrā novēro kaņepes, policija aicina ziņot

"Varētu būt, ka šīs kaņepes satur narkotisko vielu." Garāmgājējs Rīgas centrā novēro kaņepes, policija aicina ziņot 12

“Rīgas centrā ieraudzīju kaņepes, kļuva nedaudz dīvaini, jo Latgalē pensionārei policija iznīcina visu lauku, jo esot aizdomas par narkotikām, bet te Rīgas centrā mierīgi katrs garāmgājējs var noplūkt sev pa stādiņam, vai par šo ir jāziņo policijai?” Vēstule, kuru saņem raidījums “Bez Tabu”, aculiecinieks pievienojis arī fotogrāfijas.

Embrijs uz naga! Pasauli pārņēmis jauns "trends" manikīrā

Embrijs uz naga! Pasauli pārņēmis jauns "trends" manikīrā 3

“Pinterest” vietne ir populāra ideju krātuvīte meklējot iedvesmu un svaigas vēsmas par dažādiem tematiem. Izrādās, viens no biežāk ievadītajiem vārdiem “Pinterest” meklētājā ir saistīts ar jaunākajām tendencēm manikīrā! Šovasar ASV parādījusies vēl viena svaiga, turklāt ļoti neparasta, manikīra modes tendence – uz naga uzzīmēt vēl nedzimuša bērna attēlu.

"Māsa sagrieza sev rokas!" Deviņgadniece noticējusi briesmīgajam, internetā klīstošajam Momo

"Māsa sagrieza sev rokas!" Deviņgadniece noticējusi briesmīgajam, internetā klīstošajam Momo 11

Citviet pasaulē un arī Latvijā strauji izplatās ziņas par interneta bubuli Momo. Tā tiek dēvēta par bīstamu, uz pašnāvību rosinošu spēli, kas parādās bērniem domātā saturā, piemēram, populārajā animācijas filmiņā par cūciņu Pepi. Momo draudot nogalināt ģimeni vai nodedzināt māju, ja bērns nedarīs to, ko viņa liek. Kamēr vieni sit pie trauksmes zvana, otri piesauc viltus ziņas, “Bez Tabu” tiekas ar Santu un Viktoriju, kuras par Momo uzzinājušas no mammas un mazās māsiņas.

"Viņš stāstīja, kā viņus nogalināja!" Vienīgais cilvēks, kurš intervējis bērnu slepkavu Gulbenē

"Viņš stāstīja, kā viņus nogalināja!" Vienīgais cilvēks, kurš intervējis bērnu slepkavu Gulbenē 10

22. februārī aprit 20 gadi kopš traģiskajiem notikumiem Gulbenes bērnudārzā, kad kāds jauns vīrietis netraucēti ienāca bērnudārzā un laupīja dzīvību trīs diendusu guļošām meitenītēm un viņu audzinātājai. Līdz pat šodienai gulbeniešu galvās virmo daudz dažādu jautājumu par vīrieti, kurš nogalinājis četrus nevainīgus cilvēkus. Tolaik vienīgi Gulbenes televīzijas darbiniekam Guntaram Enikam bijusi iespēja aci pret aci stāties ar slepkavu un uzdot viņam visus interesējošos jautājumus.

Ieskats lielākajā kāzu industrijas izstādē Londonā

Ieskats lielākajā kāzu industrijas izstādē Londonā

Šā gada pieprasītākais kāzu datums ir 09.09.19.. Lai arī līdz septembrim vēl tālu, daudzi gatavoties zīmīgajam notikumam jau sākuši. Daži seko attiecīgajām saitēm sociālajos tīklos, citi iedvesmu rod specializētajos kāzu žurnālos, vēl citi – idejas smeļas apmeklējot izstādes!

Māmiņa neizpratnē par Kašera rīcību! Multimākslinieks rīko diskusijas par homoseksualitāti, tostarp nepilngadīgajiem

Māmiņa neizpratnē par Kašera rīcību! Multimākslinieks rīko diskusijas par homoseksualitāti, tostarp nepilngadīgajiem 58

Multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers savā “Instagram” profilā ievieto paziņojumus, piedāvājot piedalīties domubiedru vakaros par homoseksualitāti un vardarbību skolās pret netradicionāli orientētiem cilvēkiem. Šis paziņojums sasniedzis Aelitas 13 gadus veco meitu – mamma uzskata, ka nepilngadīgām personām šādos sarunu vakaros neesot vietas.

Roku dzelži, spēļu kārtis vai medmāsiņas tērps? Pikanti ieteikumi Jāņu nakts aktivitātēm

Roku dzelži, spēļu kārtis vai medmāsiņas tērps? Pikanti ieteikumi Jāņu nakts aktivitātēm 3

Vainagu pīšana, siera ēšana un ugunskura iedegšana – tradicionālas Jāņu svinēšanas aktivitātes, kuras ļaudis piekopj gadiem ilgi. Tai pat laikā atrodas cilvēki, kuri ierasto vēlas mainīt un ļauties neierastām svētku svinēšanas aktivitātēm. Bez Tabu uzrunātie cilvēki, kuri gatavi dalīties ieteikumos uzreiz atklāj, ka noorganizēt svētkus radoši neesot sarežģīti.