15 komentāri

Visi “lētā gala” alkoholisko dzērienu cienītāji pirms kāda laika, apmeklējot kādu no lielveikaliem, iespējams, piedzīvoja svētlaimei līdzīgu sajūtu – viņu mīļais dzēriens maksājis tikai 19 eiro centus.

Izrādās, ka šāda cena ir pat lētāka par ūdeni, kas ierasti ir dzēriens, kura izmaksas ir vismazākās. Aptaujātie iedzīvotāji ir visai skeptiski par Optima Līnija produkcijas kvalitāti, un pat vīri, kuriem šķietami tas varētu interesēt, šķoba sejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kā noskaidrojam vēlāk, alus patiesā cena akcijas laikā bijuši 0,39 eiro. Veikala pārstāvji “izsistos” 0,19 eiro sauc par cilvēcisku kļūdu, taču arī “īstā” cena joprojām rada šaubas par dzēriena kvalitāti. Latvijas Ārstu biedrības vadītājs Pēteris Apinis savos izteikumos ir skarbs – viņaprāt, tik zema cena ir nekas cits kā iedzīvotāju nodzirdīšana.

Video

TOP komentāri

 • Rb
  +4 +4 0

  Rb

  Kāda nodzirdīšana! Neviens tev mutē nelej! Es tādu alu par velti neņemtu.
 • Točna
 • Pro
  +2 +2 0

  Pro

  Nu neviens tak mutē nelej... Ja tadi viedokļi par cenām, kad neatbilst pašizmaksai vai vel nez kas tad kāpēc par algām tā nediskutē... Mani mana alga apmierina bet vispār kopumā Latvijā cilvekiem neklājas viegli... Mudaku poletika. Arstu biedrības prezidentam zilīši pim*pi krata laikam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl