Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 1. aprīlis

Dagnis, Dagne

Iet uz sadaļu:
Seko mums:
TV3
Vairāk..
TV3 Life
Vairāk..
TV3 Mini
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..

Bērns vecāku konfliktā

Bērns nav ierocis! Rosina vecākus neievilkt bērnus šķiršanās cīņā

Bērns nav ierocis! Rosina vecākus neievilkt bērnus šķiršanās cīņā

Lai gan šķiršanās ir pēdējais, par ko domājam, veidojot ģimeni, reālā dzīve laika gaitā mēdz ieviest savas korekcijas, un cilvēks, kas reiz šķitis tik mīļš un neaizstājams, var kļūt teju par niknāko ienaidnieku. Nereti šķiršanās gadījumos vecāku strīdu krustugunīs nonāk un par situācijas ķīlniekiem kļūst bērni. Lai šai problēmai pievērstu pastiprinātu uzmanību, uzsākta informatīva kampaņa.

Mātes izmisums cīņā par alimentiem: No tēva puses ir morālais terors – viņš uzskata, ka speciāli bērnu nevedu uz tikšanos!

Mātes izmisums cīņā par alimentiem: No tēva puses ir morālais terors – viņš uzskata, ka speciāli bērnu nevedu uz tikšanos! 8

Mēdz gadīties, ka jūtas divu cilvēku starpā uzliesmo kā sērkociņš un tikpat ātri apdziest, taču situācija kļūst sarežģītāka, ja šo attiecību rezultātā abi kļuvuši par vecākiem – tas ir apstāklis, kas abus saista uz mūžu, neskatoties uz to, ka pāris kopīgu ģimeni neveido. Ja pieaugušie spēj vienoties par to, kā notiks komunikācija ar kopīgo atvasi, šķiet, problēmām nevajadzētu būt, taču realitāte bieži vien ir citāda, it sevišķi tad, kad sākas “cīņa” par alimentiem, un abi pieaugušie savā strīdā vistiešākajā nozīmē iesaista bērnu.

Uzsākta “srīdnieku” kampaņa; vēršas pie vecākiem, kuri savu attiecību kārtošanā iesaista bērnus

Uzsākta “srīdnieku” kampaņa; vēršas pie vecākiem, kuri savu attiecību kārtošanā iesaista bērnus

Kas notiek tad, kad pāris vairs nevēlas dzīvot kopā, bet ģimenē ir bērni? Ideālā gadījumā divi pieauguši cilvēki mierīgā ceļā spēj vienoties par to, kā notiks bērna komunikācija ar katru no vecākiem. Realitāte diemžēl ir citāda, un statistika nepielūdzami pierāda, – vecāku strīdus risināt kļūst arvien sarežģītāk. Lai šai problēmai pievērstu pastiprinātu uzmanību, nupat uzsākta informatīva kampaņa.

Bērns kā ķīlnieks vecāku strīdā - nežēlīgās šķiršanās spēles Latvijā

Bērns kā ķīlnieks vecāku strīdā - nežēlīgās šķiršanās spēles Latvijā 1

Lai gan šķiršanās ir pēdējais, par ko domājam, veidojot ģimeni, reālā dzīve laika gaitā mēdz ieviest savas korekcijas, un tas cilvēks, kas reiz šķitis tik mīļš un neaizstājams, var kļūt teju par niknāko ienaidnieku. Kas notiek tad, kad pāris vairs nevēlas dzīvot kopā, bet ģimenē ir bērni? Ideālajā gadījumā divi pieauguši cilvēki mierīgā ceļā spēj vienoties par to, kā notiks bērna komunikācija ar katru no vecākiem, taču statistikas dati nepielūdzami vēsta, ka vecāku strīdus risināt kļūst arvien sarežģītāk. Rezultātā par galvenajiem situācijas ķīlniekiem kļūst tieši bērni, kurus vecāki izmanto kā ieroci vienam pret otru.