Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops vērsim

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

Horoskops vēzim

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops lauvai

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops jaunavai

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops strēlniekam

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops mežāzim

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops ūdensvīram

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops zivīm

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pastāstīt draugiem

Iedod man vārdu!

Uzdevums visai ģimenei, īpaši jaunākajiem!

Šis īpašais sarkanais tēls, vēlas dzirdēt Tavu unikālo ideju. Uzdevums pavisam vienkāršs: iedod viņam vārdu!

Ja Tev ir kāda forša ideja, kāds vārds viņam piestāvētu, iesūti, un laimē balvas no LEGO®!

10 labāko ideju autori balvā saņems jauno LEGO® Movie 2 komplektu "Emeta sapņu māja/glābšanas raķete!" un 2 biļetes uz jauno LEGO FILMU!

Galvenā balva - "LEGO® filmu veidotājs". Vairāk lasi konkursa noteikumos.

sartvaidzis

Vārdiņu variantu iesūtīšana ir beigusies!

Šobrīd mēs apkopojam datus un izvēlamies 10 labākos un skanīgākos variantus, lai jau sākot no 19.02. jūs varat balsot par visatbilstošāko sarkanā tēla vārdu!

Līdz pat 08.02. pērkot LEGO® produktus vismaz 24,99 EUR vērtībā jebkurā tirdzniecības vietā, kur tie pieejami, reģistrējot čeku un izpildot nosacījumus, saņem dāvanā 2 biļetes uz LEGO Filma 2.

Reģistrē čeku un izpildi nosacījumus
http://www.uzfilmu.lv/

movie

“Iedod vārdu īpašajam tēlam”

Par konkursu

 • Skaties.lv organizē konkursu “Iedod vārdu īpašajam tēlam”, turpmāk tekstā “konkurss”.
 • Informācijai par konkursa norisi un rezultātiem var sekot portāla “Skaties.lv” lapā https://skaties.lv/berniem/
 • Konkursa būtība: lietotāji tiek aicināti pieteikties konkursam “Iedod vārdu īpašajam tēlam” sadarbībā ar LEGO®.
 • Konkursa laimētāji tiks apbalvoti divās kārtās.

Konkursa norises laiks un kārtība

 • Kopējais aktivitātes periods: 04.02.2019. – 22.02.2019. Pirmajās divās nedēļās, laika periodā no 04.02.2019. - 15.02.2019 dalībnieki iesūta savu variantu īpašā tēla vārdam – balvas (LEGO® Movie 2 komplektu "Emeta sapņu māja/glābšanas raķete!" un 2 biļetes uz jauno LEGO FILMU!) iegūs 10 labākie varianti, bet nedēļā no 15.02.2019. - 22.02.2019. dalībnieki balso par AMB žūrijas izvēlētajiem desmit labākajiem variantiem un nosaka to visatbilstošāko un piemērotāko, balvā iegūstot "LEGO® filmu veidotājs"!
 • Ja vairāki respondenti iesūta vienādus vārda variantus, tad balsošanai tiks izvēlēts pirmais iesūtītais vārds!
 • Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvji.
 • Lai piedalītos konkursā, potenciālajam dalībniekam jāreģistrē sevi dalībai izlozē https://skaties.lv/berniem/, sniedzot par sevi šādus datus:
  • Vārds, uzvārds,
  • Tālrunis (saziņai ar laimētāju),
  • savs variants īpašā tēla vārdam.
 • Iesniedzot iepriekš minētos datus, dalībnieks sevi reģistrē konkursā.
 • Informācija par uzvarētājiem tiks ievietota https://skaties.lv/berniem/.
 • Lai piedalītos konkursā dalībniekiem ir jābūt pilngadīgiem.

Konkursa balva un tās saņemšana

 • Īpašā AMB žūrija izvērtēs, kuri pieci no visiem iesūtītajiem variantiem saņems balviņas no LEGO® un piedalīsies balsošanā. Tas vārds, kurš triumfēs balsošanas rezultātā saņems īpašo balvu no LEGO®.
 • Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju sazināsies SIA “All Media Latvia” pārstāvis.

Konkursa noteikumi

 • Konkursa dalībnieki aizpilda portālā “Skaties.lv” konkursa anketu. Anketa pieejama lapā https://skaties.lv/berniem/
 • Konkursā piedalās:
  • Jebkurš interesents vecumā no 18 gadiem,
 • Dalībnieks apņemas godīgā veidā piedalīties konkursā un neietekmēt aktivitātes rezultātu ar specializētām programmatūrām vai kādā citā krāpnieciskā veidā.
 • Ja konkursa Organizators konstatē apzinātas negodīgas metodes rezultāta uzlabošanai, konkursa Organizatoram ir tiesības izslēgt Dalībnieku no turpmākas dalības spēlē bez brīdinājuma un jebkādiem papildus paskaidrojumiem, anulējot dalībnieka spēles rezultātus. Minētās tiesības Organizators var izmantot gan konkursa norises laikā, gan konstatējot attiecīgos apstākļus pie konkursa rezultātu apkopošanas.
 • “Skaties.lv” patur tiesības mainīt konkursa noteikumus un izslēgt no aktivitātes negodprātīgus dalībniekus.

Personu datu apstrādes noteikumi

 • Piedaloties šajā aktivitātē, dalībnieki apliecina, ka ir informēti, ka viņu datus uz sniegtās piekrišanas pamata apstrādā SIA “All Media Latvia”, reģistrācijas numurs 40103065880, juridiskā adrese: Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021, un piekrīt, ka viņu sniegtā informācija var tikt izmantota saziņā ar SIA “All Media Latvia” un “Skaties.lv”.
 • Personas datu saņēmējs ir SIA “All Media Latvia”.
 • Personu datus nav paredzēts nosūtīt uz trešajām valstīm.
 • Dalībniekam ir tiesības atsaukt savu dalību aktivitātē jebkurā laikā, informējot par to SIA “All Media Latvia”, rakstot uz e-pastu: dati@skaties.lv.
 • Dalībniekam ir tiesības lūgt piekļuvi saviem personas datiem, pieprasīt tos labot vai dzēst, ja datu apstrādei nepastāv cits tiesisks pamats, ierobežot datu apstrādi, tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību. Dalībniekam ir tiesības vērsties “Skaties.lv”, rakstot uz šajos noteikumos norādīto e-pasta adresi, lai izmantotu savas tiesības uz datu pārnesamību.
 • Jautājumos, kas attiecas uz personas datu tiesisku apstrādi, Dalībniekam ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā.
 • “Skaties.lv” uzglabās aktivitātes dalībnieku datus līdz 31.02.2019. pēc kā dati tiks dzēsti.
 • Jums ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā visos jautājumos, kas attiecas uz personas datu tiesisku apstrādi.

BALVĀ LEGO® MOVIE 2 KOMPLEKTS "EMETA SAPŅU MĀJA/GLĀBŠANAS RAĶETE!" UN 2 BIĻETES UZ JAUNO LEGO FILMU

GALVENĀ BALVA - "LEGO® FILMU VEIDOTĀJS"