Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Horoskops vērsim

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso pieķeršanos kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris uzvedīsies adekvāti un nespēlēs teātri.

Horoskops dvīņiem

Viegli saspringtais noskaņojums tevi neatstās visas dienas garumā un pa ceļam vēl pamanīsies uzšķilt vienu otru neiecietības dzirksti. Kavējoties romantiskos sapņos, var dzimt kārdinājums kādu no savām virzījām arī realizēt.

Horoskops vēzim

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu nemierīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai neķertos klāt kādai būtiskai problēmai.

Horoskops lauvai

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi un atbalstāmi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, līdzjūtību vai neuzkrītošu palīdzību.

Horoskops jaunavai

Dienas saspringtā enerģētika neļaus atslābt ne brīdi. Staigāsi kā ar rokas granātu azotē, kurai sabojājies drošinātājs. Piesātināta darba diena, kas sola arī iespaidīgus finansiālus ieguvumus, ja ne šodien, tad pavisam tuvā nākotnē.

Horoskops svariem

Vari iegūt visu, ko vēlies, bet pakāpeniski un lēnām. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, neaizšauj garām mērķim.

Horoskops skorpionam

Šodien visam jānotiek tikai ar plus zīmi. Atsakies no sevis ierobežošanas un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem un iepriecini sevi, ja maks atļauj, palutini arī pārējos.

Horoskops strēlniekam

Spoža āriene un labs fiziskais tonuss ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sevi uzpostu un justos īpašs. Noskaņojums iegūs meditatīvi sapņainas aprises.

Horoskops mežāzim

Tavām vēlmēm vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas līdzdalības, dažas –pateicoties tavai punktualitātei un lielajai uzcītībai.

Horoskops ūdensvīram

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem ar tevi apieties kā ar mazo bērnu. Intelekts un prāts šodien draudzējas ar intuīciju, bet necenšas paturēt savas domas pie sevis, kas var radīt vienu otru saspringtu brīdi.

Horoskops zivīm

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas smalko robežu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, pasaule uzgavilēs un saņemsi atalgojumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pastāstīt draugiem

Mācies kopā ar Piparu!

Tv3 īpašais tēls - Pipars, aicina tevi iepazīt foršo krāsu, burtu un ciparu pasauli. Katrā no Pipara sagatavotajiem video iemācīsimies alfabētu, skaitīšanu, krāsas, burtošanu un salikt vārdiņus pa zilbēm. Esi gatavs mācīties?

Paldies visiem, kuri piedalījās īpašā tēla vārdiņa došanas atrakcijā - uzvarētājvārdiņš ir PIPARS! Apsveicam LEGO® lielās balvas ieguvēju Agnesi Bul.! Bet tagad laiks ieskatīties, ko Pipars ir sagatavojis - vai esi gatavs iemācīties ko jaunu?

sartvaidzis

1. Pipara skoliņa. Mācāmies alfabētu

2. Pipara skoliņa. Mācāmies skaitīt līdz 10

3. Pipara skoliņa. Mācāmies krāsas

4. Pipara skoliņa. Burtu buršanās

5. Pipara skoliņa. Ne-Stre-So-Ša-Nās

“Iedod vārdu īpašajam tēlam”

Par konkursu

 • Skaties.lv organizē konkursu “Iedod vārdu īpašajam tēlam”, turpmāk tekstā “konkurss”.
 • Informācijai par konkursa norisi un rezultātiem var sekot portāla “Skaties.lv” lapā https://skaties.lv/berniem/
 • Konkursa būtība: lietotāji tiek aicināti pieteikties konkursam “Iedod vārdu īpašajam tēlam” sadarbībā ar LEGO®.
 • Konkursa laimētāji tiks apbalvoti divās kārtās.

Konkursa norises laiks un kārtība

 • Kopējais aktivitātes periods: 04.02.2019. – 25.02.2019. Pirmajās divās nedēļās, laika periodā no 04.02.2019. - 15.02.2019 dalībnieki iesūta savu variantu īpašā tēla vārdam – balvas (LEGO® Movie 2 komplektu "Emeta sapņu māja/glābšanas raķete!" un 2 biļetes uz jauno LEGO FILMU!) iegūs 10 labākie varianti, bet nedēļā no 19.02.2019. - 25.02.2019. dalībnieki balso par AMB žūrijas izvēlētajiem desmit labākajiem variantiem un nosaka to visatbilstošāko un piemērotāko, balvā iegūstot "LEGO® filmu veidotājs"!
 • Ja vairāki respondenti iesūta vienādus vārda variantus, tad balsošanai tiks izvēlēts pirmais iesūtītais vārds!
 • Lai noteiktu sarkanajam tēlam atbilstošāko vārdu, 1. vietas balsojums sastāv no: 50% par ko visvairāk sabalsots un 50% Skaties.lv žūrija.
 • Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvji.
 • Lai piedalītos konkursā, potenciālajam dalībniekam jāreģistrē sevi dalībai izlozē https://skaties.lv/berniem/, sniedzot par sevi šādus datus:
  • Vārds, uzvārds,
  • Tālrunis (saziņai ar laimētāju),
  • savs variants īpašā tēla vārdam.
 • Iesniedzot iepriekš minētos datus, dalībnieks sevi reģistrē konkursā.
 • Informācija par uzvarētājiem tiks ievietota https://skaties.lv/berniem/.
 • Lai piedalītos konkursā dalībniekiem ir jābūt pilngadīgiem.

Konkursa balva un tās saņemšana

 • Īpašā AMB žūrija izvērtēs, kuri pieci no visiem iesūtītajiem variantiem saņems balviņas no LEGO® un piedalīsies balsošanā. Tas vārds, kurš triumfēs balsošanas rezultātā saņems īpašo balvu no LEGO®.
 • Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju sazināsies SIA “All Media Latvia” pārstāvis.

Konkursa noteikumi

 • Konkursa dalībnieki aizpilda portālā “Skaties.lv” konkursa anketu. Anketa pieejama lapā https://skaties.lv/berniem/
 • Konkursā piedalās:
  • Jebkurš interesents vecumā no 18 gadiem,
 • Dalībnieks apņemas godīgā veidā piedalīties konkursā un neietekmēt aktivitātes rezultātu ar specializētām programmatūrām vai kādā citā krāpnieciskā veidā.
 • Ja konkursa Organizators konstatē apzinātas negodīgas metodes rezultāta uzlabošanai, konkursa Organizatoram ir tiesības izslēgt Dalībnieku no turpmākas dalības spēlē bez brīdinājuma un jebkādiem papildus paskaidrojumiem, anulējot dalībnieka spēles rezultātus. Minētās tiesības Organizators var izmantot gan konkursa norises laikā, gan konstatējot attiecīgos apstākļus pie konkursa rezultātu apkopošanas.
 • “Skaties.lv” patur tiesības mainīt konkursa noteikumus un izslēgt no aktivitātes negodprātīgus dalībniekus.

Personu datu apstrādes noteikumi

 • Piedaloties šajā aktivitātē, dalībnieki apliecina, ka ir informēti, ka viņu datus uz sniegtās piekrišanas pamata apstrādā SIA “All Media Latvia”, reģistrācijas numurs 40103065880, juridiskā adrese: Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021, un piekrīt, ka viņu sniegtā informācija var tikt izmantota saziņā ar SIA “All Media Latvia” un “Skaties.lv”.
 • Personas datu saņēmējs ir SIA “All Media Latvia”.
 • Personu datus nav paredzēts nosūtīt uz trešajām valstīm.
 • Dalībniekam ir tiesības atsaukt savu dalību aktivitātē jebkurā laikā, informējot par to SIA “All Media Latvia”, rakstot uz e-pastu: dati@skaties.lv.
 • Dalībniekam ir tiesības lūgt piekļuvi saviem personas datiem, pieprasīt tos labot vai dzēst, ja datu apstrādei nepastāv cits tiesisks pamats, ierobežot datu apstrādi, tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību. Dalībniekam ir tiesības vērsties “Skaties.lv”, rakstot uz šajos noteikumos norādīto e-pasta adresi, lai izmantotu savas tiesības uz datu pārnesamību.
 • Jautājumos, kas attiecas uz personas datu tiesisku apstrādi, Dalībniekam ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā.
 • “Skaties.lv” uzglabās aktivitātes dalībnieku datus līdz 31.02.2019. pēc kā dati tiks dzēsti.
 • Jums ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā visos jautājumos, kas attiecas uz personas datu tiesisku apstrādi.

BALVĀ LEGO® MOVIE 2 KOMPLEKTS "EMETA SAPŅU MĀJA/GLĀBŠANAS RAĶETE!" UN 2 BIĻETES UZ JAUNO LEGO FILMU

GALVENĀ BALVA - "LEGO® FILMU VEIDOTĀJS"