Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 16. jūnijs

Justīne, Juta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Darāmajā rodi prieku, bet arī neaizmirsti par saprātu. Prātam šodien jāļauj kontrole pār jūtu izpausmēm, lai nenoslīktu pēkšņās vēlmēs un vilinājumos, kuri var aizvest tevi neceļos.

Horoskops vērsim

Ir pienācis brīdis uzlabot savas dzīves mikroklimatu un tavos spēkos ir iepilināt zemeņu vitamīnu devu nedaudz ierūsējušajā mehānismā. Tikai nepārspīlē, bet centies apjaust pieļaujamās robežas.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi atvērts jūtīgumam. Arī romantisma līmenis asinīs pārsniegs pieņemto normu. Tomēr galvu un visu, kas tajā nezaudēsi – ļoti labi apzināsies, ar kuriem cilvēkiem vēlies dalīties sajūtās un kurus nelaidīsi savu enerģiju laukā.

Horoskops vēzim

Šodien atļaujies būt egoists un pašlabuma meklētājs. Visu, ko pasāksi, dari to sava prieka, labsajūtas un baudas gūšanai. Neskatoties uz vitālo nepieciešamību sevi palutināt, kontrolē savu izdevumu plūsmu, lai Līgo laikā nenāktos pārāk cieši savilkt jostu.

Horoskops lauvai

Šodien nekautrējies no ekscentriskiem gājieniem. Piesaistīsi tikpat iztrakoties gribošu cilvēku uzmanību. Kopā baudīt būs jautrāk. Tikai uzmanīgi ar izklaidi uz ūdens citiem stimulējušiem preparātiem!

Horoskops jaunavai

Šodien tavā dzīvē viss pa skaisto un ar garīguma piedevu. Pērc skaistas lietas, baudi skaistu cilvēku sabiedrību. Necenties eksperimentēt un nemeklē neordināro. Skaistums rodams vienkārša estētikā.

Horoskops svariem

Šodien zvaigžņu stāvoklis iesaka nepārpūlēties un neaiziet galējībās. Visā ievēro mēru un apdomā galu. Ar galu domājams – tavas sajūtas pēc pārmērībām. Tātad visus priekus, baudas, kārdinājumus mēra robežās.

Horoskops skorpionam

Partnerattiecībās valdīs vēlme izcelties un lielākais prieka avots būs spēja padižoties ar tavu mīļoto cilvēku. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus svētku dienu plānus un tālākās vasaras nodomus ļoti uzstājīgā garā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari iznesties un palielīties mīļoto un draugu pulkā ar savām izcilajām viesību saimnieka prasmēm. Demonstrēsi arī praktiskās iemaņas. Neslēp sveci zem pūra un padalies ar savu pieredzi.

Horoskops mežāzim

Šī nav tā labākā diena, lai dzītos pēc neordinārā un neapgūtā, tomēr nekas tev neliedz baudīt dzīvi tradicionālā izpratnē. Izmanto tās priekšrocības, kas tev pieejamas.

Horoskops ūdensvīram

Ja nevarēsi mieru un harmoniju atrast mājās, prieku meklēsi ārpus tās. Tevi saistīs miermīlīgi noskaņoti un atslābināti sarunbiedri. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas un saulrieta baudīšanai.

Horoskops zivīm

Šodiena piemērota, lai savā vai mīļoto labā kaut paveiktu ko neaizmirstamu un visādi citādi iedvesmojošu. Palutini savus un tuvinieku sajūtu receptorus. Neizmirsti par lietām, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, lai jūsu kopā būšanai piešķirtu dziļumu un jēgu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pastāstīt draugiem

Mācies kopā ar Piparu!

Tv3 īpašais tēls - Pipars, aicina tevi iepazīt foršo krāsu, burtu un ciparu pasauli. Katrā no Pipara sagatavotajiem video iemācīsimies alfabētu, skaitīšanu, krāsas, burtošanu un salikt vārdiņus pa zilbēm. Esi gatavs mācīties?

Paldies visiem, kuri piedalījās īpašā tēla vārdiņa došanas atrakcijā - uzvarētājvārdiņš ir PIPARS! Apsveicam LEGO® lielās balvas ieguvēju Agnesi Bul.! Bet tagad laiks ieskatīties, ko Pipars ir sagatavojis - vai esi gatavs iemācīties ko jaunu?

sartvaidzis

1. Pipara skoliņa. Mācāmies alfabētu

2. Pipara skoliņa. Mācāmies skaitīt līdz 10

3. Pipara skoliņa. Mācāmies krāsas

4. Pipara skoliņa. Burtu buršanās

5. Pipara skoliņa. Ne-Stre-So-Ša-Nās

“Iedod vārdu īpašajam tēlam”

Par konkursu

 • Skaties.lv organizē konkursu “Iedod vārdu īpašajam tēlam”, turpmāk tekstā “konkurss”.
 • Informācijai par konkursa norisi un rezultātiem var sekot portāla “Skaties.lv” lapā https://skaties.lv/berniem/
 • Konkursa būtība: lietotāji tiek aicināti pieteikties konkursam “Iedod vārdu īpašajam tēlam” sadarbībā ar LEGO®.
 • Konkursa laimētāji tiks apbalvoti divās kārtās.

Konkursa norises laiks un kārtība

 • Kopējais aktivitātes periods: 04.02.2019. – 25.02.2019. Pirmajās divās nedēļās, laika periodā no 04.02.2019. - 15.02.2019 dalībnieki iesūta savu variantu īpašā tēla vārdam – balvas (LEGO® Movie 2 komplektu "Emeta sapņu māja/glābšanas raķete!" un 2 biļetes uz jauno LEGO FILMU!) iegūs 10 labākie varianti, bet nedēļā no 19.02.2019. - 25.02.2019. dalībnieki balso par AMB žūrijas izvēlētajiem desmit labākajiem variantiem un nosaka to visatbilstošāko un piemērotāko, balvā iegūstot "LEGO® filmu veidotājs"!
 • Ja vairāki respondenti iesūta vienādus vārda variantus, tad balsošanai tiks izvēlēts pirmais iesūtītais vārds!
 • Lai noteiktu sarkanajam tēlam atbilstošāko vārdu, 1. vietas balsojums sastāv no: 50% par ko visvairāk sabalsots un 50% Skaties.lv žūrija.
 • Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvji.
 • Lai piedalītos konkursā, potenciālajam dalībniekam jāreģistrē sevi dalībai izlozē https://skaties.lv/berniem/, sniedzot par sevi šādus datus:
  • Vārds, uzvārds,
  • Tālrunis (saziņai ar laimētāju),
  • savs variants īpašā tēla vārdam.
 • Iesniedzot iepriekš minētos datus, dalībnieks sevi reģistrē konkursā.
 • Informācija par uzvarētājiem tiks ievietota https://skaties.lv/berniem/.
 • Lai piedalītos konkursā dalībniekiem ir jābūt pilngadīgiem.

Konkursa balva un tās saņemšana

 • Īpašā AMB žūrija izvērtēs, kuri pieci no visiem iesūtītajiem variantiem saņems balviņas no LEGO® un piedalīsies balsošanā. Tas vārds, kurš triumfēs balsošanas rezultātā saņems īpašo balvu no LEGO®.
 • Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju sazināsies SIA “All Media Latvia” pārstāvis.

Konkursa noteikumi

 • Konkursa dalībnieki aizpilda portālā “Skaties.lv” konkursa anketu. Anketa pieejama lapā https://skaties.lv/berniem/
 • Konkursā piedalās:
  • Jebkurš interesents vecumā no 18 gadiem,
 • Dalībnieks apņemas godīgā veidā piedalīties konkursā un neietekmēt aktivitātes rezultātu ar specializētām programmatūrām vai kādā citā krāpnieciskā veidā.
 • Ja konkursa Organizators konstatē apzinātas negodīgas metodes rezultāta uzlabošanai, konkursa Organizatoram ir tiesības izslēgt Dalībnieku no turpmākas dalības spēlē bez brīdinājuma un jebkādiem papildus paskaidrojumiem, anulējot dalībnieka spēles rezultātus. Minētās tiesības Organizators var izmantot gan konkursa norises laikā, gan konstatējot attiecīgos apstākļus pie konkursa rezultātu apkopošanas.
 • “Skaties.lv” patur tiesības mainīt konkursa noteikumus un izslēgt no aktivitātes negodprātīgus dalībniekus.

Personu datu apstrādes noteikumi

 • Piedaloties šajā aktivitātē, dalībnieki apliecina, ka ir informēti, ka viņu datus uz sniegtās piekrišanas pamata apstrādā SIA “All Media Latvia”, reģistrācijas numurs 40103065880, juridiskā adrese: Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021, un piekrīt, ka viņu sniegtā informācija var tikt izmantota saziņā ar SIA “All Media Latvia” un “Skaties.lv”.
 • Personas datu saņēmējs ir SIA “All Media Latvia”.
 • Personu datus nav paredzēts nosūtīt uz trešajām valstīm.
 • Dalībniekam ir tiesības atsaukt savu dalību aktivitātē jebkurā laikā, informējot par to SIA “All Media Latvia”, rakstot uz e-pastu: dati@skaties.lv.
 • Dalībniekam ir tiesības lūgt piekļuvi saviem personas datiem, pieprasīt tos labot vai dzēst, ja datu apstrādei nepastāv cits tiesisks pamats, ierobežot datu apstrādi, tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību. Dalībniekam ir tiesības vērsties “Skaties.lv”, rakstot uz šajos noteikumos norādīto e-pasta adresi, lai izmantotu savas tiesības uz datu pārnesamību.
 • Jautājumos, kas attiecas uz personas datu tiesisku apstrādi, Dalībniekam ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā.
 • “Skaties.lv” uzglabās aktivitātes dalībnieku datus līdz 31.02.2019. pēc kā dati tiks dzēsti.
 • Jums ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā visos jautājumos, kas attiecas uz personas datu tiesisku apstrādi.

BALVĀ LEGO® MOVIE 2 KOMPLEKTS "EMETA SAPŅU MĀJA/GLĀBŠANAS RAĶETE!" UN 2 BIĻETES UZ JAUNO LEGO FILMU

GALVENĀ BALVA - "LEGO® FILMU VEIDOTĀJS"