Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. aprīlis

Laura, Jadviga

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Sagatavojies nopietnai un sarežģītai sarunai ar savu priekšnieku vai kādu, kurš darba hierarhijā stāv uz augstāka pakāpiena. No tevis pieprasīs fundamentālu atskaiti par paveikto. Liec aiz auss, sagatavošanās jau ir puse no uzvaras.

Horoskops vērsim

Attiecības ar sirdij tuviem cilvēkiem var izvērsties komēdijā vai drāmā. Savas jūtas un emocijas paudīsi neparastā, bet tev vien saprotamā manierē. Nestabilas savienības var neizturēt šo pārbaudījumu.

Horoskops dvīņiem

Emocionāli jutīsies pasmagi tāpēc arī jebkuras attiecības – gan darba, gan personīgās, veidosies ar pesimistisku fonu. Šodien izvēlies darboties izolēti no apkārtējās sabiedrības un rezultāti būs iepriecinošāki.

Horoskops vēzim

Šodien vajadzētu rāmi svētīt Zaļo ceturtdienu, bet tik mierīgi nemaz nesanāks. Koncentrē savu uzmanību uz detaļām. Neatļaujies piemirst kaut ko nosūtīt, parakstīt vai iesniegt. Būsi dalībnieks kādam pārsteidzošam notikumam vai situācijai darbā vai uz ielas.

Horoskops lauvai

Tavu dienas soļu raitums būs atkarīgs no manierēm, no izteiksmes veida un no tā, kā reaģēsi uz notiekošo. Paklupināsies, ja nebūsi uzticīgs savai pārliecībai vai ja mēģināsi līdzi skriet vairākumam.

Horoskops jaunavai

Parādīsies vēlme paspīdēt, izcelties, ieslēgsies radoši impulsi un, pat ja neesi atklājis sevī nekā no mākslinieka, varēsi paspīdēt ar kādām tikai tev piemītošām unikālām spējām vai slēptiem talantiem.

Horoskops svariem

Likumu zināšana un pareiza interpretācija palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu tevi interesējošā jautājumā. Ja neesi pārliecināts par savām zināšanām, ieteicams griezties pie attiecīgās tēmas speciālista vai profesionāļa.

Horoskops skorpionam

Šodien būs aktuāli profesionālās izglītošanās jautājumi. Negaidi, ka tev uz to norāda citi, pats izpēti iespējas kaut ko pamācīties. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst darba drošības pasākumiem vai to apgūšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodien būs nepieciešama ļoti objektīva un emocionāli neitrāla attieksme, lai pareizi izvērtētu gan piespēlētās dzīves situācijas, gan naudas lietas un personīgos kontaktus. Svarīgi ir sev nemelot par redzēto un saprasto.

Horoskops mežāzim

Īpaši atbildīgs un aizbildniecisks būsi attiecībā uz savu mīļoto cilvēku vai bērnu. Nepareiza finanšu un laika plānošanas rezultātā vari palikt bez naudas un ar lielu nepadarīto darbu sarakstu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neiztiksi bez labi izplānotas un pārdomātas komunikācijas un atbildīgas attieksmes pret dažādiem noteikumiem, termiņiem un citiem saistošiem priekšrakstiem. Bez minēto īpašību izmantošanas kritikai tiks pakļautas tavas profesionālās izredzes.

Horoskops zivīm

Ja esi nolēmis šodien apciemot kādu ārstniecisko iestādi, beigās būsi neapmierināts ar saņemtajiem pakalpojumiem vai izmaksām. Darbā var saasināties attiecības ar kolēģiem un padotajiem, bet no tevis ir atkarīgs vai spēsi izlīdzināt nesaskaņas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pastāstīt draugiem

Mācies kopā ar Piparu!

Tv3 īpašais tēls - Pipars, aicina tevi iepazīt foršo krāsu, burtu un ciparu pasauli. Katrā no Pipara sagatavotajiem video iemācīsimies alfabētu, skaitīšanu, krāsas, burtošanu un salikt vārdiņus pa zilbēm. Esi gatavs mācīties?

Paldies visiem, kuri piedalījās īpašā tēla vārdiņa došanas atrakcijā - uzvarētājvārdiņš ir PIPARS! Apsveicam LEGO® lielās balvas ieguvēju Agnesi Bul.! Bet tagad laiks ieskatīties, ko Pipars ir sagatavojis - vai esi gatavs iemācīties ko jaunu?

sartvaidzis

1. Pipara skoliņa. Mācāmies alfabētu

2. Pipara skoliņa. Mācāmies skaitīt līdz 10

3. Pipara skoliņa. Mācāmies krāsas

4. Pipara skoliņa. Burtu buršanās

5. Pipara skoliņa. Ne-Stre-So-Ša-Nās

“Iedod vārdu īpašajam tēlam”

Par konkursu

 • Skaties.lv organizē konkursu “Iedod vārdu īpašajam tēlam”, turpmāk tekstā “konkurss”.
 • Informācijai par konkursa norisi un rezultātiem var sekot portāla “Skaties.lv” lapā https://skaties.lv/berniem/
 • Konkursa būtība: lietotāji tiek aicināti pieteikties konkursam “Iedod vārdu īpašajam tēlam” sadarbībā ar LEGO®.
 • Konkursa laimētāji tiks apbalvoti divās kārtās.

Konkursa norises laiks un kārtība

 • Kopējais aktivitātes periods: 04.02.2019. – 25.02.2019. Pirmajās divās nedēļās, laika periodā no 04.02.2019. - 15.02.2019 dalībnieki iesūta savu variantu īpašā tēla vārdam – balvas (LEGO® Movie 2 komplektu "Emeta sapņu māja/glābšanas raķete!" un 2 biļetes uz jauno LEGO FILMU!) iegūs 10 labākie varianti, bet nedēļā no 19.02.2019. - 25.02.2019. dalībnieki balso par AMB žūrijas izvēlētajiem desmit labākajiem variantiem un nosaka to visatbilstošāko un piemērotāko, balvā iegūstot "LEGO® filmu veidotājs"!
 • Ja vairāki respondenti iesūta vienādus vārda variantus, tad balsošanai tiks izvēlēts pirmais iesūtītais vārds!
 • Lai noteiktu sarkanajam tēlam atbilstošāko vārdu, 1. vietas balsojums sastāv no: 50% par ko visvairāk sabalsots un 50% Skaties.lv žūrija.
 • Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvji.
 • Lai piedalītos konkursā, potenciālajam dalībniekam jāreģistrē sevi dalībai izlozē https://skaties.lv/berniem/, sniedzot par sevi šādus datus:
  • Vārds, uzvārds,
  • Tālrunis (saziņai ar laimētāju),
  • savs variants īpašā tēla vārdam.
 • Iesniedzot iepriekš minētos datus, dalībnieks sevi reģistrē konkursā.
 • Informācija par uzvarētājiem tiks ievietota https://skaties.lv/berniem/.
 • Lai piedalītos konkursā dalībniekiem ir jābūt pilngadīgiem.

Konkursa balva un tās saņemšana

 • Īpašā AMB žūrija izvērtēs, kuri pieci no visiem iesūtītajiem variantiem saņems balviņas no LEGO® un piedalīsies balsošanā. Tas vārds, kurš triumfēs balsošanas rezultātā saņems īpašo balvu no LEGO®.
 • Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju sazināsies SIA “All Media Latvia” pārstāvis.

Konkursa noteikumi

 • Konkursa dalībnieki aizpilda portālā “Skaties.lv” konkursa anketu. Anketa pieejama lapā https://skaties.lv/berniem/
 • Konkursā piedalās:
  • Jebkurš interesents vecumā no 18 gadiem,
 • Dalībnieks apņemas godīgā veidā piedalīties konkursā un neietekmēt aktivitātes rezultātu ar specializētām programmatūrām vai kādā citā krāpnieciskā veidā.
 • Ja konkursa Organizators konstatē apzinātas negodīgas metodes rezultāta uzlabošanai, konkursa Organizatoram ir tiesības izslēgt Dalībnieku no turpmākas dalības spēlē bez brīdinājuma un jebkādiem papildus paskaidrojumiem, anulējot dalībnieka spēles rezultātus. Minētās tiesības Organizators var izmantot gan konkursa norises laikā, gan konstatējot attiecīgos apstākļus pie konkursa rezultātu apkopošanas.
 • “Skaties.lv” patur tiesības mainīt konkursa noteikumus un izslēgt no aktivitātes negodprātīgus dalībniekus.

Personu datu apstrādes noteikumi

 • Piedaloties šajā aktivitātē, dalībnieki apliecina, ka ir informēti, ka viņu datus uz sniegtās piekrišanas pamata apstrādā SIA “All Media Latvia”, reģistrācijas numurs 40103065880, juridiskā adrese: Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021, un piekrīt, ka viņu sniegtā informācija var tikt izmantota saziņā ar SIA “All Media Latvia” un “Skaties.lv”.
 • Personas datu saņēmējs ir SIA “All Media Latvia”.
 • Personu datus nav paredzēts nosūtīt uz trešajām valstīm.
 • Dalībniekam ir tiesības atsaukt savu dalību aktivitātē jebkurā laikā, informējot par to SIA “All Media Latvia”, rakstot uz e-pastu: dati@skaties.lv.
 • Dalībniekam ir tiesības lūgt piekļuvi saviem personas datiem, pieprasīt tos labot vai dzēst, ja datu apstrādei nepastāv cits tiesisks pamats, ierobežot datu apstrādi, tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību. Dalībniekam ir tiesības vērsties “Skaties.lv”, rakstot uz šajos noteikumos norādīto e-pasta adresi, lai izmantotu savas tiesības uz datu pārnesamību.
 • Jautājumos, kas attiecas uz personas datu tiesisku apstrādi, Dalībniekam ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā.
 • “Skaties.lv” uzglabās aktivitātes dalībnieku datus līdz 31.02.2019. pēc kā dati tiks dzēsti.
 • Jums ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā visos jautājumos, kas attiecas uz personas datu tiesisku apstrādi.

BALVĀ LEGO® MOVIE 2 KOMPLEKTS "EMETA SAPŅU MĀJA/GLĀBŠANAS RAĶETE!" UN 2 BIĻETES UZ JAUNO LEGO FILMU

GALVENĀ BALVA - "LEGO® FILMU VEIDOTĀJS"