Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Horoskops aunam

Vispār tev šodien būtu ieteicams paņemt brīvdienu. Pastaigāties, atpūsties, kaut kur aizbraukt. Ja to nevari atļauties, nododies darbam un izmanto iespēju izrunāties ar kādu no priekšniekiem. Šī komunikācija var noderēt nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien nepārvērtē savu svarīgumu un visvarenību. Dari, ko esi ieplānojis un neaizraujies ar gaisa piļu būvēšanu. Šodien piespēlētie darbi un piedāvājumi būs iluzori, tāpēc tiem neķeries klāt.

Horoskops dvīņiem

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās tavu pievilcību partneru acīs. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

Horoskops vēzim

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes un nevajadzētu pārāk ciešu kontaktu ar vadības pārstāvjiem.

Horoskops lauvai

Ja ir laiks un iespēja, mēģini sakārtot kādas attiecības ar draugu, kuras tev neļauj mierīgi dzīvot tālāk. Šodien tas izdosies viegli un nepiespiesti, bez pārmetumiem un aizvainojumu demonstrēšanas.

Horoskops jaunavai

Šodien nevajadzētu uzsākt romantiskas vai tuvas attiecības, jo šajā frontē tevi sagaida maldi un arī kāda sirds sāpe. Bet diena izcili piemērota mākslinieciskajām izpausmēm, garīgiem meklējumiem un dabas brīnumu izpētēm.

Horoskops svariem

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas noiet pa šauro taciņu starp aizliegts un es to ļoti vēlos. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Horoskops skorpionam

Tu būsi norūpējies par reputācijas un ietekmes saglabāšanu un arī tās vairošanu. Tas attiecas gan uz labajiem notikumiem, gan arī uz ne tik pozitīviem. Ar neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību.

Horoskops strēlniekam

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un liks tev pasvīst. Liktenis tevi kārtējo reizi pārbaudīs uz neatlaidību.

Horoskops mežāzim

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev pašam ir sava galva uz pleciem.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo visas darbības rīt jau izrādīsies liekas.

Horoskops zivīm

Uztrenētā priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties no darba piedāvājumiem, kuriem nav nekādas materiālās bāzes. Tavs enerģijas potenciāls nebūs pārāk augsts, tāpēc neuzņemies papildus slodzes.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Benu aptiekas akadēmija

Vai tu spēj atšķirt saaukstēšanos no alerģijas? Padomos dalās ģimenes ārste un pulmonologs

Vai tu spēj atšķirt saaukstēšanos no alerģijas? Padomos dalās ģimenes ārste un pulmonologs

Esam sagaidījuši pavasari, kas šogad mūsu platuma grādos ir siltāks par dažu labu vasaru. Vairumam pavasaris ir viens no mīļākajiem gadalaikiem – beigusies ziema, daba mostas un viss atkal kļūst zaļš. Taču, kamēr vieni priecājas, citiem tas ir liels izaicinājums, jo līdz ar dabas mošanos, pamodušies arī dažādi alergēni, sagādājot grūtības pat vienkārši uzturēties ārpus mājas.

Alerģiskās lēkmes: vai un kā varam palīdzēt šādos brīžos?

Alerģiskās lēkmes: vai un kā varam palīdzēt šādos brīžos?

Astmas gadījumi ir ļoti nopietni gadījumi jo arī astmas lēkmes ir ļoti nopietnas. Tāpat arī pārtikā esošie alergēni var izraisīt ļoti smagas sekas, ja laicīgi un pareizi nenoreaģē. Kas ir tas, kas katram ir jāzina gadījumos, kad ir saskarsme ar smagu alerģijas lēkmi, ko var darīt, kā var līdzēt blakus esošais cilvēks? To ”Benu Aptiekas” rīkotajā seminārā ”Benu Akadēmija” skaidro ģimenes ārste Ludmila Terjajeva un pulmonologs Viesturs Šiliņš.

Vai Tu dzīvo gana veselīgi? Tagad “BENU Aptiekās” vari to pārbaudīt!

Vai Tu dzīvo gana veselīgi? Tagad “BENU Aptiekās” vari to pārbaudīt! 1

Mums katram ir savas vēlmes un paradumi, kas veido mūsu ikdienu, taču, cik šīs vēlmes, kuras piepildām, un paradumi, ko piekopjam, ir mums tiešām noderīgi un nepieciešami? To tagad varēsi noskaidrot ”BENU Aptiekās”, veicot ķermeņa sastāva pārbaudi pie profesionāliem skaistuma un veselības speciālistiem.

Liene Sondore: Mūsu ķermenis pacieš ļoti daudz, un tad sākas veselības problēmas

Liene Sondore: Mūsu ķermenis pacieš ļoti daudz, un tad sākas veselības problēmas

”Mūsu organisms ir ļoti ”izturīgs”, tas pacieš ļoti daudz – mazkustīgumu, neveselīgu ēšanu, kaitīgos ieradumus un ārējas vides ietekmi, līdz brīdim, kad sākas veselības problēmas,” norāda sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore, – viena no profesionāļiem, kuri ņēmuši dalību ”BENU Aptiekas” kampaņā, kurā ikviens varēs pārbaudīt, vai dzīvo gana veselīgi.

Kaspars Zlidnis: Mēs pārāk maz kustamies un pārāk maz uzturamies svaigā gaisā

Kaspars Zlidnis: Mēs pārāk maz kustamies un pārāk maz uzturamies svaigā gaisā

Mūsdienās cilvēku dzīvesveids ļoti bieži atstāj negatīvu ietekmi uz veselību, par ko liecina augstā saslimstība ar cukura diabētu, asinsvadu un sirds slimībām, kā arī problēmas ar lieko ķermeņa svaru. Tā norāda viens no ielu vingrošanas un ”crossfit” pamatlicējiem Latvijā Kaspars Zlidnis, kurš piedalās ”BENU Aptiekas” kampaņā, kurā ikviens varēs pārbaudīt, vai dzīvo gana veselīgi.

Veselīgs dzīvesveids! Lielākie grēki, ko vidējais latvietis pieļauj, un kā tos izskaust

Veselīgs dzīvesveids! Lielākie grēki, ko vidējais latvietis pieļauj, un kā tos izskaust

Vārdu savienojums ”veselīgs dzīvesveids” tagad dzirdams bieži un dažādos kontekstos, taču, kā lai mēs zinām, vai dzīvojam veselīgi un ko tieši mainīt savā ikdienā, lai termins ”veselīgs dzīvesveids” būtu attiecināms arī uz mums? Uz šo jautājumu palīdzēs atbildēt ”Benu” aptiekas speciālisti kopā ar sertificētu uztura speciālisti Lieni Sondori un vingrošanas lietpratēju, ”crossfit” aizsācēju Latvijā Kasparu Zlidni.