Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
uz skaties.lv

Balss maskā

Lielākais noslēpums televīzijas vēsturē!

BALSS MASKĀ FINĀLA BALSOJUMS IR SĀCIES!

Līdz šim esam aktīvi balsojuši un katru nedēļu noteikuši, kuras maskas ir izpelnījušās skatītāju simpātijas.

Taču ar šo dienu Simpātiju balsojums pārtop par FINĀLA balsojumu, kas nozīmē, ka visu nedēļu, kā arī šova fināla raidījuma laikā, iespējams, Tu lemsi, kurai no maskām šovā JĀUZVAR!

Balsot vari reizi dienā, katru dienu, līdz šova vadītājs balsojumu apturēs!

Un tas nav viss! Palīdzot kādai no maskām uzvarēt, 10. maijā apbalvosim PIECUS aktīvākos balsotājus, kuri tiks pie foršām balvām no mūsu draugiem – Bite, Aizdevums.lv, Valio, Samsung un Mangaļi VitaFruit!

Tātad - divi vienā – izšķir likteņus un laimē balvu! Nekavējies un steidzies balsot par savu favorītu jau tagad!

Balsošanas noteikumi

Baltais Vilks

Fēnikss

Saules Meita

Zebra

Planēta

Taurenis

Siļķe Kažokā

Spēkavīrs

Lūsis

Sēne

Ciklops

Zilais Pūķis

Par šovu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” jau no 7. marta ik svētdienas vakaru plkst. 20.00 būs skatāms kanālā TV3 un televīzijā Go3. Jaunajā sezonā sagaidāma vēl spilgtāka slavenību sacensība 12 nedēļu garumā – košāki tērpi, skaļākas balsis, daudzveidīgāks repertuārs un negaidītāki pārsteigumi. Maskas minēs detektīvu komanda – Samanta Tīna, Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Šipkēvics un Jānis Krīvēns. Savukārt dalībniekus uz skatuves atbalstīs šova vadītājs Mārtiņš Spuris. Šovā piedalīsies divpadsmit sabiedrībā zināmas personas, pārstāvot visdažādākās nodarbošanās un profesijas. Katrs dalībnieks uzstāsies sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Par dalībnieku likteni lems gan skatītāji tiešsaistē, gan detektīvu komanda klātienē, lai atklātu visrūpīgāk glabāto noslēpumu: ”Kas slēpjas zem maskas?!”

Seko līdzi jaunumiem TV3 Facebook un Instagram!

Sadarbībā ar: