uz skaties.lv

Balss maskā

Lielākais noslēpums televīzijas vēsturē!

“L.O.L. REMIX” UN “BALSS MASKĀ” ZĪMĒJUMU KONKURSS - NOSLĒDZIES

Katrs vecāks piekritīs, ka zīmēt, krāsot un darboties pašiem ir brīnišķīgs veids, kā attīstīt radošumu, un pavadīt laiku kopā. Tādēļ aicinām ģimenes ar bērniem piedalīties foršā zīmējumu konkursā! Šovs “Balss maskā” noteikti ir aizrāvis kā lielus, tā arī mazus, bet kas ir foršāk – tagad Jums ir iespēja uzzīmēt savu sapņu masku! Jā, to vienu unikālo, interesantāko masku, kas liks jūsmot visai Latvijai!

Kas jādara? Lejupielādē “L.O.L. REMIX ” piedāvāto ilustrāciju, izdrukā un dod savai atvasei uz tās uzzīmēt sapņu masku! Tu drīksti improvizēt un izmantot arī jebkādu citu papīra lapu (rūtiņu, līniju, A4, A3, jeb īsāk sakot, kas mājās pieejams). Kad zīmējums gatavs, nofotografē vai ieskenē to un iesūti JPG faila formātā zemāk redzamajā formā. Galvenais atceries, šoreiz mums interesē pats mākslas darbs, ne mākslinieki, tādēļ bildē jābūt redzamam tikai maskas zīmējumam!

Lejuplādē "L.O.L. REMIX" ilustrāciju šeit!

Lejupielādēt

Kas balvā? Kopā būs 10 uzvarētāji un nejaušas izlozes rezultātā, katrs laimēs “L.O.L. REMIX” leļļu īpašo dāvanu komplektu. Izloze norisināsies 23. novembrī un laimīgos uzvarētājus noskaidros šova vadītājs Mārtiņš Spuris!

KONKURSS IR NOSLĒDZIES!

Dārgie dalībnieki, paldies visiem, kuri piedalījās - konkurss ir noslēdzies. Ar izlozes rezultātiem un balvu laimētājiem iepazīsties šeit

Izlozes rezultāti

Lai gan vairs savus darbiņus iesūtīt nav iespējams, tu tāpat vari iepazīties ar pārējo bērnu zīmējumiem zemāk esošajā galerijā. Ja vēlies - vari lejupielādēt "L.O.L. REMIX" ilustrāciju un turpināt zīmēt savas maskas, priecējot ar tām apkārtējos!

L.O.L. REMIX balva