2 komentāri
Zirgi, laizot sāli, saskrāpē transportlīdzekļa virsbūvi jeb apdrošinātāju apkopotie kuriozi
FOTO: LETA

Apdrošināšanas sabiedrība BTA Insurance Company (BTA) apkopojusi klientu kuriozākos apdrošināšanas gadījumus, kā arī amizantākos telefoniski un rakstiski saņemtos apdrošināšanas atlīdzību pieteikumus.

Piemēram, izrādās, ka zirgiem ļoti garšo Toyota Land Cruiser markas transportlīdzeklis, ja tas iepriekš nokaisīts ar sāli. Neparastais negadījums notika februārī, kad autoceļi tiek kaisīti ar sāli, un arī transportlīdzeklis no nokaisīta ceļa attiecīgi bija nedaudz noklāts ar sāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Transportlīdzekļa īpašnieks bija novietojis “iesālīto” spēkratu pie kaimiņa mājas, kuram piederēja savvaļas zirgi. Sāls dzīvniekus pievilināja, un tie bija sākuši transportlīdzekli laizīt. Laizot sāli, zirgi ar zobiem bija nodarījuši ievērojamu skādi transportlīdzekļa virsbūvei 2 650 eiro apmērā.

Savukārt kādam citam transportlīdzeklim bojājumus bija radījusi, iespējams, kāda dāma. Proti, sākotnēji klients ziņoja par nozagtiem transportlīdzekļa sānskatu spoguļiem. Savukārt, kad eksperti apskatīja transportlīdzekli, izrādījās, ka uz transportlīdzekļa ir uzskrāpēta sirds. Klients gan detalizētāk nepaskaidroja, kā tas varēja gadīties, bet noteikti pats aptvēra, kura daiļā dzimuma pārstāve būtu varējusi to izdarīt.

Amizantākie klientu iesniegtie apdrošināšanas atlīdzību pieteikumi, kuros bieži vien lasāms īsts stāstnieka talants:

 •  “Braucot pa šoseju, mašīnai labā pusē priekšpusē kā bulta no krūmiem izskrēja dzīvnieks (pēc kontūrām likās mežacūka). Izgāja cauri abiem labās puses riteņiem. Nejūtot lūzumus, aizbraucu līdz Jēkabpilij.”
 • “… manu uzmanību piesaistīja kustība uz ceļa! Lapsa pārskrēja perpendikulāri pāri ceļam, bet zaķis panikā metās pret mašīnas starmešiem.”
 • “Izbraucu no Spice Home. Krustojumā pagriezu pa kreisi, salonā ieraudzīju zirnekli, uzbraucu uz zaļo zonu, notriecu ceļa zīmi (apstāties aizliegts).”
 • “Pa nakti biju atstājis automašīnu uz stāvēšanu uz … ielas. Pa to laiku no blakus mājas uzdzīves laikā tika mesti ārā trauki pa dzīvokļa logu, kā rezultātā tika bojāts priekšējais logs.”
 • “Liecoties uz leju, lai celtu cementa maisu, tajā brīdī mans suns lēca uz augšu un sabadījāmies ar galvām. Tā rezultātā guvu deguna lūzumu.”
 • “Braucot no Tallinas un Rīgu uz ceļa izskrēja stirna un metās zem riteņiem. Es bremzēju, bet viss notika pēkšņi un notriecu stirnu. Mašīna dabūja bojājumus.”
 • “Pēc luksofora sāku braukt, pēc luksofora zaļa signāla, un diemžēl mašīna sāka slidot, mēģināju risināt problēmu, bet nesanāca, mašīna neklausījās.”
 • “Laukos spēlējot futbolu, bija slidena zāle, paslīdēja kāja un nokritu uz zemi. Kur bija paslēpies akmens. Tā es tiku pie lauztas ribas, kreisās puses riba.”
 • “Automašīna tika atstāta uz Cēsu ielas pie 13. nama. Pēc 20 min. atgriežoties pie auto, tika secināts, ka auto sabojāts. Uz priekšējām pasažieru durvīm redzams dubļains kurpes nospiedums.”
 •  “Mājās iespiedu kreisās plaukstas durvis pirkstos.”

TOP komentāri

 • stranger
  +1 +1 0

  stranger

  Nu, par to suni nav nekāds brīnums. Es arī reiz līdzīgā veidā tiku pie lauzta deguna. :)
 • Janka
  0 0 0

  Janka

  Lasot paskaidrojumus škiet, ka dažiem bērnudārzniekiem ir autovadītāja apliecības.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl