Zināmi “Autoeksperta” velo konkursa uzvarētāji!

Komentāri
Zināmi “Autoeksperta” velo konkursa uzvarētāji!
Ieva Siugale saņēma Skaties.lv lasītāju simpātiju balvu un "Thule" velo turētāju. (Skaties.lv)

Noslēdzies TV6 raidījuma ”Autoziņas” un ”Autoeksperta” konkurss īstiem velo faniem, kura finālā piedalījās trīs dalībnieki – Ieva Siugale, Kaspars Solims un Mārtiņš Ancāns un cīnījās par ”Autoeksperta” galveno balvu – ”Thule” velo turētāju.

Kā zināms, uzvarētājs konkursā tika noteikts Skaties.lv lasītāju balsojumā, un šoreiz dramatiskā cīņā uzvarēja Kaspars Solims. Apsveicam un viņam balvā – ”Thule” velo turētājs.

Tomēr nedalītas Skaties.lv lasītāju simpātijas saņēma tieši Ieva Siugale, kas konkursa gaitā vēstīja gan par to, kā saviem velo ceļojumiem, gan to, kā tas ir – lietot velo turētāju. Ņemot vērā lasītāju vērtējumu un simpātijas, ”Autoeksperts” nolēma arī Ievai dāvināt gan ”Thule” velo turētāju, gan aukstuma kasti! Apsveicam!

Vairāk par konkursa noslēguma pasākumu un intervijas ar dalībniekiem skaties sestdien,  10. jūnijā, raidījumā ”Autoziņas” TV6.

Foto: īsto velo fanu konkursa noslēguma pasākums

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl