Žiguļu tests! Cik daudz tu zini par šo leģendāro auto?

6 komentāri
Žiguļu tests! Cik daudz tu zini par šo leģendāro auto?

Skaties.lv sadarbībā ar Rīgas Motormuzeju piedāvā iespēju pārbaudīt savas zināšanas par leģendām apvīto automašīnu marku un laimēt biļetes uz atjaunotā muzeja ekspozīciju.

Aizpildot testu un atbildot uz pēc iespējas vairāk jautājumi līdz 1. martam, lasītājiem kopā ar draugiem vai ģimeni bija iespēja laimēt ielūgumu piecām personām uz Rīgas Motormuzeju.

Konkursā laimīgie ir:

Jānis Šveds (Tel: 2940…)
Inese Žuka. (Tel: 2838…)
Hermanis Banders (Tel: 2616…)
Artis Červinskis (Tel: 2006…)

Ar jums sazināsimies arī personīgi! Savukārt tie, kuri vēl nav paspējuši pārbaudīt savas zināšanas žiguļu jomā, to ir aicināti darīt arī tagad.

3… 2… 1… Gāzi grīdā!

1/10

Kādu dabas objektu apzīmē īpašvārds "Žiguļi"?

TOP komentāri

 • Andris
  +2 +2 0

  Andris

  Sievastēvam (kapeika-71g.nogaja 300000bez kapremonta.!!! Arī rūsas nebija! Būtu gājis vēl , jaunais īpašnieks avarēja, tāpēc remontēja.
 • Jānis
  +1 +1 0

  Jānis

  Pirmais vieglais auto bija 2101 exporta variantā. Atbrauca radiniece no ASV un par 3000 baksiem uzreiz arī nopirka. Braucu aptuveni gadus 11. Super apstrāde tam bija, kad pienāca rinda uz 21011, žēl bija šķirties, jo pirms pārdošanas saremontēju, uzpucēju.... Karosērijā rūsa nebija, vienīgi mehanisku bojājumu vietās. Tā kā, ja grib - tad jau var uzbūvēt tautai auto.
 • Anita
  +1 +1 0

  Anita

  Jauki, atcerējos jaunību! Tad bija 6 žigulis, ar spainīti un lupatiņu pie mājas pucējām...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl