Komentāri
Ziemā vairāk nekā 1400 kilometros ceļu būs “pazemināta uzturēšanas klase”
LETA

“Ņemot vērā nepietiekamo finansējumu valsts autoceļu tīkla uzturēšanai, 1430 kilometros valsts autoceļu ziemas periodā ir pazemināta uzturēšanas klase,” informē Latvijas Valsts ceļi.

Gadījumā, ja autoceļu uzturēšanai paredzētais finansējums nav pietiekams, lai nodrošinātu klasei atbilstošo uzturēšanas prasību izpildi, tiek sagatavots autoceļu posmu saraksts, kuru uzturēšanas klase ziemas sezonā, no 1. novembra līdz 31. martam, tiek pazemināta, atsaucoties uz Ministru kabineta (MK) noteikumiem, informē LVC.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VAS Latvijas Valsts ceļi šo sarakstu ir aktualizējusi, un tas šā gada 25. septembrī apstiprināts Satiksmes ministrijā.

Sarakstā iekļauti tie autoceļu posmi, kuriem ir izteikti sezonāls lietojums, kā arī tie, kur satiksmes intensitāte tuvojas tai robežai, kas pieļauj zemāku uzturēšanas klasi. Kopumā tie būs 1430 km valsts autoceļu, tostarp 63 km valsts galvenajos autoceļos, 988 km valsts reģionālajos autoceļos un 379 km vietējos autoceļos, informē LVC pārstāvji.

Pazemināta uzturēšanas klase nozīmē, ka uzturēšanas prasības tiek samazinātas vienas klases robežās.

Valsts autoceļu vai to posmu saraksts, kuriem noteikta pazemināta uzturēšanas klase 2015./2016. gada ziemas sezonā, ir pieejams Latvijas Valsts ceļi mājaslapā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl