1 komentārs

Nedēļas sākumā vairākiem autovadītājiem Rīgā nācās piedzīvot vērienīgas lietavas un pārplūdušas ielas. Kā min raidījums “Zebra”, daži autovadītāji bezbailīgi brauca iekšā ielu peļķēs, nemaz nenojaušot, kā tas var beigties automašīnas motoram.

Automašīnas, kuras iebrauc pārlieku dziļās peļķēs, var saskarties ar hidrotriecienu. “Tas ir ļoti dārgs un sāpīgs pasākums automašīnas motoram,” skaidro raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja autovadītājam sanācis iebraukt dziļa peļķē, tad motors pēc tam ir sagrauts, un tā remonts maksā dārgi jebkura vecuma automašīnai. Lai parādītu, kas notiek ar automašīnas motoru, kad tajā iekļūst ūdens, raidījums “Zebra” veica eksperimentu. Tajā secināts, ka, iebraucot peļķē, pietiek ar pāris sekundēm, lai automašīnai rastos pamatīgi bojājumi.

Veiktajā eksperimentā automašīnas motoram bija cietušas vairākas komponentes.

Plašāk skatieties raidījuma “Zebra” sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl