1 komentārs

Nedēļas sākumā vairākiem autovadītājiem Rīgā nācās piedzīvot vērienīgas lietavas un pārplūdušas ielas. Kā min raidījums “Zebra”, daži autovadītāji bezbailīgi brauca iekšā ielu peļķēs, nemaz nenojaušot, kā tas var beigties automašīnas motoram.

Automašīnas, kuras iebrauc pārlieku dziļās peļķēs, var saskarties ar hidrotriecienu. “Tas ir ļoti dārgs un sāpīgs pasākums automašīnas motoram,” skaidro raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja autovadītājam sanācis iebraukt dziļa peļķē, tad motors pēc tam ir sagrauts, un tā remonts maksā dārgi jebkura vecuma automašīnai. Lai parādītu, kas notiek ar automašīnas motoru, kad tajā iekļūst ūdens, raidījums “Zebra” veica eksperimentu. Tajā secināts, ka, iebraucot peļķē, pietiek ar pāris sekundēm, lai automašīnai rastos pamatīgi bojājumi.

Veiktajā eksperimentā automašīnas motoram bija cietušas vairākas komponentes.

Plašāk skatieties raidījuma “Zebra” sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl