1 komentārs

Nedēļas sākumā vairākiem autovadītājiem Rīgā nācās piedzīvot vērienīgas lietavas un pārplūdušas ielas. Kā min raidījums “Zebra”, daži autovadītāji bezbailīgi brauca iekšā ielu peļķēs, nemaz nenojaušot, kā tas var beigties automašīnas motoram.

Automašīnas, kuras iebrauc pārlieku dziļās peļķēs, var saskarties ar hidrotriecienu. “Tas ir ļoti dārgs un sāpīgs pasākums automašīnas motoram,” skaidro raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja autovadītājam sanācis iebraukt dziļa peļķē, tad motors pēc tam ir sagrauts, un tā remonts maksā dārgi jebkura vecuma automašīnai. Lai parādītu, kas notiek ar automašīnas motoru, kad tajā iekļūst ūdens, raidījums “Zebra” veica eksperimentu. Tajā secināts, ka, iebraucot peļķē, pietiek ar pāris sekundēm, lai automašīnai rastos pamatīgi bojājumi.

Veiktajā eksperimentā automašīnas motoram bija cietušas vairākas komponentes.

Plašāk skatieties raidījuma “Zebra” sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl