Komentāri
VolksWagen skandāls: Uz pārrunām Vācijā izsauc Opel un Fiat vadītājus
EPA/LETA

Vācijas transporta ministrs paziņojis, – valsts transporta regulatori izsaukuši uz pārrunām autoražotāju Opel un Fiat pārstāvjus saistībā ar izmeklēšanu par Volkswagen dīzeļdzinēju emisiju krāpšanās skandālu.

Opel pārstāvji jau paziņojuši, ka neizmanto nekādu programmatūru, kas ļautu noteikt, vai automašīnai tiek veikts emisiju kontroles tests. Tikmēr Fiat vēl nav komentējuši Vācijas transporta ministra paziņojumu par nākamnedēļ gaidāmo izvaicāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācijas medijos izskanējis, ka regulatori pastiprināti pārbauda Fiat saistībā ar aizdomām par īpašas programmatūras izmantošanu emisiju testu apiešanai. Tikmēr vides aizstāvji norāda, ka politiķi par autoražotāju aktivitātēm esot zinājuši jau sen.

Jurgens Rešs, Vācijas vides palīdzības asociācijas direktors:

Vācijas politiķi acīmredzami zināja par to, kas notiek jau gadiem ilgi, taču ļāva autoindustrijai nākt klajā ar savām interpretācijām. Mēs pieņemam, ka tas autoražotājiem radīja ilūziju, ka ja reiz viņi var blēdīties Eiropā, tad tas attiecas arī uz Ameriku. Taču kad amerikāņi to atklāja, viņi uzreiz pateica ka tā ir krimināla rīcība.

Volkswagen izmešu skandāls arī Latvijā: kāds auto īpašnieks pieprasa 50 000 eiro

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl