Volkswagen saviem klientiem ASV piedāvā kompensāciju

Komentāri
Volkswagen saviem klientiem ASV piedāvā kompensāciju
FOTO: LETA

Vācijas autobūves koncerns Volkswagen piedāvājis tūkstoš dolāru atlīdzību ASV klientiem, kuru dīzeļdzinēju aprīkotajām automašīnām ir uzstādīta kaitīgo izmešu falsificēšanas programmatūra.

Puse naudas tiks ieskaitīta klientu bankas kontos, bet otru pusi – 500 ASV dolāru – būs iespējams izmantot pie Volkswagen vai Audi automašīnu izplatītājiem.

Vācijas autoražotājs septembra nogalē izraisīja globālu skandālu, kad uzņēmums atzina krāpšanos ar slāpekļa dioksīda emisijām ASV.

Krīze saasinājās pagājušajā nedēļā, kad uzņēmums atzina, ka ir falsificējis datus arī Eiropai paredzētajās automašīnās.

Eiropas Komisija (EK) Volkswagen vakar nosūtījusi vēstuli, kurā tam dod desmit dienas laika skaidri precizēt, kuras automašīnas ietekmējušas šīs neatbilstības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl