Komentāri
Volkswagen Ķīnā atsauc vairāk nekā 500 000 automašīnu
FOTO: LETA

Vācijas autobūves giganta Volkswagen Ķīnas kopuzņēmums valstī atsauks vairāk nekā 500 000 automašīnu saistībā ar aizmugurējā tilta defektu, piektdien vēsta ziņu aģentūra Siņhua.

Vācijas autoražotājs, kas Ķīnā darbojas kopš 20. gadsimta 80. gadiem, kopumā atsauks 581 090 automašīnu, ziņo aģentūra, atsaucoties uz Ķīnas Kvalitātes uzraudzības, kontroles un karantīnas pārvaldi.

Volkswagen Ķīnas kopuzņēmumu izveidojis kopīgi ar Ķīnas kompāniju FAW Group Corp.

Pagājušajā nedēļā Volkswagen parakstīja vienošanos par sadarbības turpināšanu ar FAW Group Corp. līdz pat 2041. gadam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl