Volkswagen e-Golf pirmizrāde Latvijā izstādē Vide un enerģija 2014

0 Komentāru
Volkswagen e-Golf pirmizrāde Latvijā izstādē Vide un enerģija 2014
FOTO:Volkswagen

Jau rītdien, 16. oktobrī izstādē Vide un enerģija 2014 pirmizrādi Latvijā piedzīvos jaunais Volkswagen elektromobilis e-Golf, kas tikko ir ieradies no Vācijas! Jaunais e-Golf ir ne tikai videi draudzīgs, bet arī ļoti ekonomisks – elektroenerģijas izmaksas vien 3 eiro uz 100 km.

“Jauno e-Golf var nekavējoties atpazīt pēc tikai šim modelim raksturīgajiem LED priekšējiem lukturiem. Tas viennozīmīgi ir labākais savā klasē, patērējot tikai 12,7 kWh elektroenerģijas uz 100 km, turklāt praktiski pilnībā klusais un viegli plūstošais e-Golf ir ne tikai videi draudzīgs, bet arī tā ekspluatācijas izmaksas ir zemas, jo tā enerģija izmaksā vien 3 eiro uz 100 kilometriem. Pievienojoties e-up! un eco-up! modeļiem, e-Golf paplašina Volkswagen zīmola īpaši efektīvo Euro standartam atbilstošo transportlīdzekļu sēriju, kurā nu jau ir 3 modeļi” norāda e-mobilitātes dīlera Moller Auto Lidosta vadītājs Ilgvars Ļubka.

Elektriskā dzinēja jauda ir 85 kW / 115 ZS, un tas spēj attīstīt līdz pat 270 Nm griezes momentu jau pie maza dzinēja darbības ātruma. Šāda jauda nodrošina izcilu braukšanas veiktspēju – no 0 līdz 60 km/h e-Glof ieskrienas 4,2 sekundēs, bet jau pēc 10,4 sekundēm tā ātrums sasniedz 100 km/h. Ievērojamais automobiļa paātrinājums ir ārkārtīgi ērts un nerada dzinēja darbības traucējumus. Atkarībā no ceļa veida, braukšanas stila un automobiļa noslodzes nobraucamais attālums ar vienu uzlādes reizi ir robežās no 130 līdz 190 kilometriem. Tā ir pietiekama distance ikdienas nobraukumam, ja ņem vērā, ka aptuveni 80% no visiem motorizēto transportlīdzekļu lietotājiem vidēji nobrauc līdz 50 kilometriem dienā.

Kā zināms, 10. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde Vide un Enerģija 2014 notiks no 16. līdz 19. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Tajā tiks prezentēti energoefektivitātes, energoapgādes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi un atjaunojamās enerģijas resursu efektīva izmantošana.

0 Komentāru