Komentāri
Visbiežāk negadījumos cietuši ”Honda” motociklu vadītāji
Foto: LETA

No visām pieteiktajām motociklistu apdrošināšanas atlīdzībām visvairāk jeb 25% veido pieteikumi no negadījumos iekļuvušiem ”Honda” zīmola motocikliem, apkopojusi apdrošināšanas sabiedrība BTA.

17% no visiem pieteiktajiem negadījumiem, kuros iesaistīti motociklisti, ir cietuši ”Kawasaki” un ”Yamaha” markas motociklu vadītāji.

Lielākā daļa jeb 58% no negadījumiem ir reģistrēti Rīgā. Savukārt Rīgas reģionā un Kurzemē reģistrēti attiecīgi katrā pa 11 % no kopējā negadījumu skaita, bet Zemgalē – 10 % negadījumu, liecina statistikas dati.

Šā gada pirmajā pusgadā motociklu pirmreizējo reģistrāciju skaits ir sasniedzis 384 vienības, kas ir par 14% vairāk nekā 2013. gada pirmajā pusgadā, kad tika reģistrēti 336 motocikli. Populārākie reģistrētie motociklu zīmoli šogad bijuši ”BMW”, ”Harley Davidson” un ”Honda”, liecina Auto Asociācijas dati.

Visbiežāk – 67 % no visiem motociklu KASKO atlīdzību pieteikumiem – negadījumi notikuši, motociklam saskrienoties ar automašīnu. 13 % gadījumu motociklam radīti bojājumi, uzbraucot stāvošam transportlīdzeklim, 7 % gadījumu -, iebraucot bedrē, bet 3 % gadījumu – apgāžoties.

Kopumā BTA pēdējo trīs gadu laikā BTA saņēmusi 92 motociklu KASKO apdrošināšanas atlīdzību pieteikumus par gadījumiem, kuros cietuši motociklu vadītāji vai nodarīti bojājumi motociklam, un izmaksājusi apdrošināšanas atlīdzībās vairāk nekā 150 415 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl