“Viņš visu laiku mētājās!” Aculiecinieks stāsta par notikumiem uz Liepājas šosejas pirms traģiskās avārijas

Iespējams, ceturtdienas traģisko avāriju uz Liepājas šosejas, kur bojā gāja divi cilvēki, varēja novērst. Kāds autovadītājs aptuveni pusstundu pirms traģiskās sadursmes policiju brīdināja par vienu no šoferiem, kurš uz ceļa esot uzvedies neadekvāti.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Es

  Es

  patstāvīgi tie maximas kravenieki izceļas uz ceļiem- ta viņi var vilkties uz 70-80 km/h- aiz sevis veidojot garu auto rindu, tad apdzen uz līkumiem u.t.t Ja tas SIA nemaksā normālas algas- tad kāpēc tur strādāt- šobrīd visās nozarēs trūkt darba spēka...
 • :(

  :(

  AkaTrans šoferis guļ mājās tikai trīs naktis. Un darba devējiem par to nospļauties. Šoferis pat neiekļaujas maršruta sarakstā. Nolādētā valsts, cilvēkiem jāiedzen sevi zārkā, lai pabarotu ģimenes. Un beigās tās ģimenes saņem līdzjūtību no darba devēja- tukšus vārdus, jo ne jau viņiem viņš bija tēvs, vīrs, dēls. Ne vārdi, ne kompensācija neatvieglo ciešanas. KAD KOMPANIJAS SĀKS DOMĀT PAR CILVEKIEM?
 • Uldis Kalns

  Uldis Kalns

  Protams ka protokolu sastādīt tajā brīdī bija svarīgāk nekā doties glābt situāciju, es ar to negribu teikt ka nav jāsoda autovadītāji, ir, un daudz bargāk vēl vajadzētu! Es uz ceļiem katru dienu redzu potenciālus slepkavas, uzskatu ka tādiem tiesības uz reiz jāatņem, bet parasti tas notiek tikai tad, kad ir jau par vēlu!
 • Njā

  Njā

  laikam tik viena policijas ekipāža uz visu kurzemes reģionu,diemžēl
 • Intars Biģelis

  Intars Biģelis

  Gruuti Latvijā nākas strādāt, jāmauc pa “melno”.
 • Duuna

  Duuna

  Bet varbut cilvekam slikti palicis veselibas del.Sirds,vsi asinsizpludums,ari tada versija var buut.
 • Žēl

  Žēl

  Papuriniet darba devēju. Papētiet, kādas stundas, cik reisus šoferiem nākas braukt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!