Komentāri

Aizvadītajā naktī alpīnisti uzkāpuši Vanšu tilta vantīs, lai nokaltu nost ledu, kas apdraudēja satiksmes dalībniekus, ziņo raidījums 900 sekundes.

Pagājušajā naktī uzņemtajos videokadros redzams, kā noritēja alpīnistu darbs.

Kopumā darbi uz Vanšu tilta ilga no pusnakts līdz pieciem rītā, kad no vantīm tika skaldīts nost ledus.

Līdzīga situācija, kad apledoja Vanšu tilta vantis, bijusi arī pirms 10 gadiem. Tāpat kā aizvadītajā naktī, arī toreiz ledu no vantīm atskaldījuši alpīnisti.

Šādas apledošanas iemesls esot laika apstākļi, proti, pēdējās dienās bijuši plus grādi, pūtis spēcīgs ziemeļvējš, vēl brīžiem lijis un snidzis slapjš sniegs. Šādos apstākļos vantis atdzisušas daudz straujāk un uz tām veidojās apledojums, ko ātri likvidēt varēja tikai nokaļot.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl