Komentāri

Rīgā aizvadīts jau otrais klasisko auto salidojums “Cars & Coffee”. Pasākums rīkots ar mērķi sapulcēt visus esošos un potenciālos dalībniekus, interesentus un fanus kopīgā pasākumā.

“Cars & Coffee” ir samērā jauns automīļu pasākumu koncepts, kas nu jau divus gadus iegājies arī Latvijā. Cilvēki sapulcējas, parāda viens otram savu automašīnu, kurai jābūt vismaz 30 gadus vecai, – pie viena iedzer labu kafiju.

Valsts Ceplēvičs
“Cars & Coffee” organizators

Cilvēkiem patīk atbraukt, parādīt savu automašīnu un labi pavadīt laiku. Šogad vecākais, ja nemaldos, ir 1955. gada “Moskvičs”. […] Ir arī citi 60., 70., un 80. gadu labākie automobiļi. […] Lielākā daļa cilvēku paši ir taisījusi savas mašīnas, šeit ir iespēja pakonsultēties, parunāties.

Šogad pasākums notiek jau otro gadu. Kopumā pasākumā varēja aplūkot aptuveni 150 automobiļu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl